Таке приємне, легке, ідеальне для спекотної погоди і в той же час здатне легко зім'ятись, лляне полотно. Сьогодні поговримо саме про нього.

 

Почнемо із самого почтаку: зі стебел льону добувають волокна, з яких прядуть пряжу для лляного полотна.

Властивості: лляне полотно має дуже гладку поверхню з матовим блиском, мало забруднюється та не осипається. Воно легко вбирає, зберігає та швидко віддає вологу – до 23 %. Завдяки гігроскопічності одяг із льону сприяє природній терморегуляції тіла й особливо підходить для ношення влітку та у тропічних умовах. Лляне полотно дуже міцний матеріал, а у вологому стані ще міцніший, ніж у сухому. Наявність у його складі рослинного клею робить полотно твердішим та жорсткішим, ніж бавовняні тканини. Льон – матеріал, що мнеться, але мнеться пластично.

 

 Наші дизайнери полюбляють льон особливо у дитячих моделях, як наприклад у цій сорочці-поло для хлопчика та спідничці із зустрічними скаладками для дівчинки. Маленькі стиляжки не зважають на те, що речі можуть зім'ятись, в той самий час батьки знають, що їх дитинка почувається комфортно. 

 

 

Поводження: лляне полотно добре переносить кип’ятіння. Проте залежно від виду обробки полотно перуть за більш низької температури води: фарбоване полотно – за 60 °С, апретоване – за 40 °С і в машині за ощадного режиму роботи. Біле та вибілене лляне полотно перуть з використанням універсального миючого засобу, для небіленого та кольорового полотна використовують миючий засіб для тонких тканин без вмісту оптичних вибілювачів. При пранні завжди дотримуйтеся правил догляду за тканинами. Дозволено сушити полотно в сушильному пристрої, але воно може зсідатися. При прасуванні припускається дуже високий нагрів праски, але полотно завжди треба зволожувати.

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Пуловер із суцільнокроєним коміром

Скромно і в той же час вишукано: приталений пуловер з ефектом запаху і суцільнокроєним...

33.50грн.

Жакет бушлат приталеного крою

Старий добрий бушлат зберігає статус культової речі на суходолі. Цього разу він вражає такими...

33.50грн.