Вхід в цю кишеню закривається клапаном. Проте вхід потрібно виконати дуже акуратно, щоб кінці прорізу не було видно з-за бокових країв клапана.

 

                                                          Жилет 104 Burda 10/2015

 

Для однієї кишені вам буде потрібно: один клапан, який викроюється з тканини два рази, або, якщо тканина дуже товста, одну деталь клапана слід викроїти з основної тканини, а іншу - з підкладкової; смуга обшивки шириною 4 см і довжиною на бл. 4 см довша за клапан; і дві мішковини: одна з основної, а інша - з підкладкової тканини.

 

Важливо: клапан викроюйте з припусками на шви 1 см по усіх зрізах, а мішковини - з припусками на шви 1,5-2 см. На викрійках BURDA позначені лінії швів пришивання клапана і обшивки і лінія прорізу. Для клапана наводиться окрема викрійка. Лінії кишені переведіть спочатку на виворітний бік тканини за допомогою копіювального коліщатка і копіювального паперу. А щоб ці лінії було видно і з лицьового боку тканини, прокладіть по ним вручну великі зметувальні стібки шва «вперед голку».

 

Так шиють кишеню з клапаном

Для зміцнення входу в кишеню припрасуйте смугу прокладки флізелін шириною 4 см зверху розмітки кишені з виворітного боку. Прокладку флізелін припрасуйте також до однієї деталі клапана з виворітного боку. Деталі клапана складіть лицьовими боками, зметайте і зшийте зрізи, залишивши відкритими зрізи пришивання. Припуски шва зріжте близько до строчки, на ділянках заокруглень надсічіть, на кутках зріжте навскоси. Клапан виверніть, краї виметайте і припрасуйте. Відкриті зрізи пришивання зметайте. Клапан за бажанням відстрочіть.

 

Клапан приметайте до виробу вздовж лінії шва пришивання лицьовим боком до лицьового боку так, щоб половинка клапана з прокладкою лежала знизу. Смугу обшивки приметайте уздовж лінії прорізу, при цьому кінці обшивки повинні виступати за лінію прорізу на однакову довжину. Клапан пришийте. Смугу обшивки пришийте з виворітного боку вздовж розміченої лінії шва пришивання. Шов пришивання обшивки з кожного кінця повинен бути на 5 мм коротшим за шов пришивання клапана.

 

 

Тканину проріжте з виворітного боку по лінії прорізу і надсічіть до кінців швів навскоси так, щоб вийшли маленькі трикутники. При цьому не проріжте клапан і обшивку!

 

 

Обшивку витягніть через проріз на виворітний бік. Припуски шва пришивання обшивки розпрасуйте. Обшивку відверніть зверху припуску шва пришивання і приметайте так, щоб обшивка заповнила весь проріз.

 

 

Мішковину кишені з підкладкової тканини приколіть до обшивки з виворітного боку.

 

 

Потім за допомогою однобічної лапки швейної машини для пришивання кантів і застібок-блискавок пришийте мішковину з виворітного боку до припуску шва пришивання обшивки близько до шва або настрочіть з лицьового боку точно в шов пришивання обшивки.

 

 

Мішковину кишені і клапан запрасуйте вниз. Мішковину кишені з основної тканини приколіть з виворітного боку до припуску шва пршивання клапана.

 

 

За допомогою однобічної лапки швейної машини для пришивання кантів і застібок-блискавок настрочіть припуск шва пришивання клапана на мішковину близько до лінії шва. Маленькі трикутники на кінцях прорізу відверніть на виворітний бік і пришийте до обшивки вручну. Обидві мішковини кишені сколіть, зрівняйте і зшийте з боку мішковини з підкладкової тканини.

 

 

 


Важливо: щоб шви не розійшлися, на початку і в кінці кожного шва потрібно обов’язково виконувати закріпки – декілька стібків у зворотному напрямі.


 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Пальто прямого силуету з шалевим коміром

Усі квіти рано чи пізно в’януть… Але не ці прекрасні екземпляри на нашому пальті із запахом,...

33.50грн.

Спідниця вузька зі складками на переді

Незважаючи на відсутність шліци, вузька спідниця довжиною до колін не буде утрудняти рухів: про...

33.50грн.