Застібки-блискавки, пришиті цим способом до спідниць або брюк і шортів, дуже часто можна бачити на промислових виробах. В цьому разі застібки-блискавки завжди пришивають на машині. Припуски по краях розрізу мають бути щонайменше 2 см.

 

Спідниця 109 Burda 4/2018

 

Це робиться так:

Припуск по одному краю розрізу (при застібці збоку - по передньому краю, при застібці ззаду - по лівому краю) відверніть на виворітний бік і приметайте. Край припрасуйте.

 

Припуск по іншому краю розрізу надсічіть на відстані 2 см нижче позначки розрізу впритул до лінії шва. Застібку-блискавку приметайте лицьовим боком до цього припуску так, щоб зубчики лежали на розміченій лінії шва.

 

За допомогою однобічної лапки швацької машини пришийте тасьму, яка лежить на припуску, проклавши строчку поруч із зубчиками.

 

 

Тасьму застібки-блискавки і припуск уздовж шва запрасуйте на виворітний бік.

 

Розріз сколіть так, щоб припрасований край збігся із розміченою лінією шва. Цей край приметайте до тасьми застібки-блискавки.

 

Розкрийте застібку-блискавку і пришийте на однакову ширину, не доходячи до кінця розрізу бл. 5 см. Застібку-блискавку знову закрийте і закінчіть строчку. В кінці розрізу прокладіть поперечну строчку.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Сукня з призбореною спідницею

Під просвітчастою сукнею з довгими рукавами і широкою спідницею, призбореною на талії, ховається...

33.50грн.

Брюки прямого крою з широким поясом

За етнічні мотиви цих брюк відповідають строкаті смужки на тканині. На поясі вони розташовані...

33.50грн.