Для цієї кишені основну тканину потрібно прорізати. Не бійтеся: пошив прорізної кишені в рамку простіший, ніж може здатися на перший погляд. Головною умовою успішного виконання цієї кишені є точна і акуратна обробка рамки, тому що будь-які недоліки буде відразу видно.

 

Для виконання рамки на кожній кишені викроїть з тканини по 2 смуги обшивки в поздовжньому або косому напрямі, кожна розміром в 4 рази ширша і на бл. 3 см довша за вхід в кишеню в готовому вигляді. Крім цього для кожної кишені вам знадобиться по 2 мішковини: одна з основної тканини, інша - з підкладкової.

 

ТАК ШИЮТЬ КЛАСИЧНУ ПРОРІЗНУ КИШЕНЮ В РАМКУ

 

Для зміцнення входу в кишеню припрасуйте смугу прокладки флізелін шириною бл. 4 см зверху розмітки кишені з виворітного боку. На прокладці крейдою або м'яким олівцем ще раз точно накресліть лінію і кінці прорізу і лінії пришивання обшивок. Відстань від лінії пришивання обшивки до лінії прорізу дорівнює ширині обшивки в готовому вигляді. Смуги обшивки приколіть по обидва боки від лінії прорізу лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши зрізи обшивок по лінії прорізу. Кінці обшивок повинні виступати за лінію прорізу на однакову довжину .

 

 

З виворітного боку пришийте обшивки точно по розмічених лініях пришивання, при цьому всі стібки повинні бути однакової довжини. В кінці і на початку кожного шва виконайте по закріпу.

Видаліть нитки наметування. Тканину між строчками проріжте, не доходячи по бл. 1,5 см до початку і кінця швів пришивання обшивок, і надсічіть тканину навскоси до кінців швів так, щоб вийшли маленькі трикутнички.

 

 

При цьому не проріжте обшивки! Обшивки витягніть через проріз на виворітний бік. Припуски швів пришивання обшивок розпрасуйте.

 

 

Обшивки відверніть зверху країв швів і приметайте так, щоб ширина обох обшивок була однаковою і обшивки заповнили увесь проріз. Припрасуйтете. Краї обшивок зметайте стібками хрестоподібного шва «козлик» .

 

 

Маленькі трикутнички на кінцях прорізу відверніть на виворітний бік і настрочіть їх на обшивки точно між кінцями швів.

 

 

Мішковину кишені з підкладкової тканини приколіть до нижньої обшивки з виворітного боку. Потім за допомогою односторонньої лапки швейної машини для пришивання кантів і застібок-блискавок пришийте мішковину з виворітного боку до припуску на шов обшивки близько до шва пришивання обшивки. Або відстрочіть нижню обшивку з лицьового боку точно в шов пришивання, прихопивши мішковину. Мішковину запрасуйте вниз. Мішковину кишені з основної тканини приколіть до верхньої обшивки лицьовим боком до лицьового боку.

 

і пришийте так само, як мішковину з підкладкової тканини. Обидві мішковини кишені сколіть, зрівняйте і зшийте з боку мішковини з підкладкової тканини.

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

 
 

Сукня-сорочка

Просторе плаття-сорочка з короткими суцільнокроєними рукавами і невеликими лацканами може бути...

27.95грн.

Сукня з V-подібним вирізом горловини

Який чоловік встоїть перед такою красою! Плаття приталеного силуету, з V-подібним вирізом...

27.95грн.