Аска Блазейовска: слід звертати увагу на еволюцію моди в цілому

Французький бренд ASKA широко відомий в Парижі. Бренд існує з 1991 року і має клієнтів по всьому світу. В одному зі своїх паризьких бутиків, Аска Блазейовска, дизайнер бренду,  і погодилася відповісти на кілька запитань:

 

Aska Blazejowska

 

Ви з дитинства мріяли стати дизайнером одягу?

 

Аска: Так, це була мрія з юних років. У 70-х я спостерігала, як моя мама шила вбрання за викрійками з журналу «Бурда», до речі, які залишилися до цих пір. Саме тоді я і почала мріяти стати дизайнером.

 

Aska Blazejowska

 

Як прийшла ідея створити власний бренд одягу?

 

Аска: У 15 років почала шити за викрійками з Бурда, мама мені показувала і допомагала. Мрія стала реалізовуватися після того, як я пішла в спеціалізований ліцей. І навіть в школу я на той час ходила в речах свого дизайну, найбільше мене приваблювало створювати вбрання без швів - драпіруванням, що і стало надалі родзинкою бренду ASKA. Потім 5 років віддала академії мистецтва, але не переставала робити колекції. У 19 років маленька колекція була зроблена з тканини для оббивки меблів - це були жилети та жакардові плаття. Показана вона була в Польщі і жодна одиниця не продалась, але я не опустила руки і вирішила продовжити свою діяльність, вважаючи одяг занадто химерним для Польщі. Через 2 роки створила бренд і після переїзду в Париж стала займатися на місці його розвитком.

 

Aska Blazejowska

 

Ви вмієте шити і кроїти? Розкажіть детальніше про свій крій, в чому його особливість.

 

Аска: Так, і шити, і кроїти. Правда, ескізи малюю досить прості, щоб показати ідею, а після все готую для фабрики. Тканини купую скрізь: починаючи від виставки Premierе Vision і окремо по постачальникам, у Франції шовк, шерсть в Італії, також в Польщі та в Німеччині. Мені подобається, коли речі кольорові, тому я іноді одну сукню дублюю в 5 кольорах. Найчастіше роблю близько 10 примірників однієї моделі, але також створюю і унікальні одиниці прямо в ательє в Парижі. Особливість крою від ASKA - це драпірування, з його допомогою я і створюю геометричні форми. Характерні риси моїх речей - це мінімалізм, жіночність, підкреслена талія, рухлива тканина.

 

Aska Blazejowska

 

Де ви черпаєте натхнення для своїх колекцій?

 

Аска: Надихає все навколо. Іноді це тканина, часом приходить натхнення на вулиці і я намагаюся зробити фото на телефон. Мені подобаються класичні танці або контемп, особливо люблю, коли речі в русі плавні.

 

Бренду вже більше 20 років, як він змінювався?

 

Аска: Це дуже складно постійно залишатися в одному стилі, але робити нові силуети. Та це моя професія і я ставлюся до цього як до мистецтва. Слід звертати увагу на еволюцію моди в цілому. Береш будь-яку річ з моїх попередніх колекцій, доповнюєш її аксесуарами - і вона актуальна і зараз. Це не класика, це крій поза часом, а змінюються лише пропорції.

 

Aska Blazejowska

 

Хто клієнтка бренду ASKA?

 

Аска: Досить складно відповісти на це питання, так як серед  них є представниці всіх вікових категорій. Найприємніше, що перші клієнтки бренду по цей день зі мною і приводять своїх дочок та подруг.

 

Aska Blazejowska

 

Назвіть кілька ключових тенденцій на сезон осінь-зима 2017-18 від ASKA.

 

Аска: Тенденції від ASKA на сезон осінь-зима 2017-18 – це колір, в'язка, жіночні форми, жакет-кімоно, спідниця в стилі 50-х, твид і довжина нижче коліна. 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Шорти з одворотами і складками на поясі

Шорти з одворотами і складками на поясі. Для зручності ззаду в поясі передбачена еластична...

62.95грн.

Зараз переглядають

Сукня-пальто з коміром-стойкою

Почуватися невимушено і разом з тим бути коректно вдягненою - це завдання з легкістю вирішує...

33.50грн.

Шапка з червоними зірками

Осінню негоду краще зустрічати у всеозброєнні і наперед попіклуватися про підходящий головний...

0грн.