Червона доріжка CFDA Fashion Awards 2021

Церемонія нагородження CFDA Fashion Awards - визначна подія фешен індустрії, яка містить інтригу до свого початку і потім довго не дає забути яскраві образи, що стануть еталоном часу і епохи в моді 20-х років. 

 

На церемонії CFDA Fashion Awards в Нью-Йорку, яка відбулася 10 листопада 2021 року, були названі найкращі американські та міжнародні дизайнери одягу і аксесуарів. Ними стали Крістофер Джон Роджерс – найкращий дизайнер жіночого одягу, Емілі Боде (Bode) – найкращий дизайнер чоловічого одягу, Едвіг Томпсон (Theophilio) – найкращий молодий дизайнер року, Демна Ґвасалія (Balenciaga) – найкращий міжнародний дизайнер жіночого одягу, Грейс Воллес Боннер (Walles Bonner) – найкращий міжнародний дизайнер чоловічого одягу, Телфар Клеменс (Telfar) – переможець в номінації «дизайнер аксесуарів». А також були відзначені головні модні персони.

 

Зендая

Зендая офіційно набула статусу Fashion Icone за версією CFDA. Червоною доріжкою вона пройшла в червоному: костюм зі статуарною спідницею до підлоги, верх якої оформила підвернута об’ємна баска. Легкий жакет із довгими рукавам дуже короткий і не закривав навіть бюстьє в тон.

 

Все складно! Один образ Зендаї в брючному костюмі зі спідницею

 

Зендая Коулман (фото: gettyimages)

 

 

Аня Тейлор-Джой

Аня Тейлор-Джой стала Fashiоn Face of The Year. Яскравий фіолетовий її ретрокостюма із червоної доріжки доведений до максимальної шкали. Зрештою, як і те, що стосується прискіпливого вибору деталей у костюмі, поз і гри лицем – все виключно артистичне.

 

Жакет "бар" Крістіана Діора

 

Аня Тейлор-Джой (фото: gettyimages)

 

 

Емілі Блант

Емілі Блант була обрана на роль ведучої церемонії. Її елегантний брючний костюм оранжевого кольору до червоної доріжки був ніби пришпилений гостроносими туфельками. Стильний нюанс, яким скористалися й інші гості на церемонії – під розстібнутим смокінгом топ не був помічений.

 

Один образ Емілі Блант із широкою спідницею в квіти

 

Емілі Блант (фото: gettyimages)

 

 

Кара Делевінь

Персони, які оголошували переможців були вдягнені в чорний. Оксамитовий смокінг Кара Делевінь вдягнула із такими ж шортами-спідницею і «військовими» черевиками. Вона вручала приз Ані Тейлор-Джой, так їх костюми вирівнялися в пропорціях, хоча і були стилістично на різних гендерних полюсах.

 

5 зіркових образів із білим брючним костюмом

 

Кара Делевінь (фото: gettyimages)

 

 

Ешлі олсен

Дизайнер в чорному – образ, який не виходить за рамки стереотипів. Ешлі Олсен, яка є також почесним членом CFDA, з’явилася на церемонії в total black. Не зраджуючи звичкам і власному стилю, вона вибрала мінімалістичний образ із довгим пальтом.  

 

 

Ешлі Олсен (фото: gettyimages)

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пуловер А-силуету

Подивіться, яким цікавим може стати скромний пуловер з видовженою спинкою, якщо доповнити його...

30 грн.

Зараз переглядають

Спідниця-брюки з поясом

По зручності з шовковим топом може зрівнятися хіба що спідниця-штани з глибокими складками...

30 грн.

Спідниця із наскрізною застібкою

Знайти спідницю для мініатюрних жінок непросто: то надто довга, то надто широка… Як добре, що є...

30 грн.