Christophe Josse весна-літо 2018

Бренд Christophe Josse повернувся в кутюрний календар i це було одне з найбільш довгоочікуваних повернень, так як в черговий раз на подіумі дизайнер представив легку і вишукану колекцію.

 

Christophe Josse

 

Після вивчення історії мистецтв Крістоф Жосс приєднався до дому високої моди Torrente на 15 років. У липні 2005 року він показав свою першу колекцію, а через рік створив власний будинок моди, який до 2014 постійно був гостем Палати Високої Моди. Після того, як в 2011 році Крістоф був нагороджений Grand Couturier французькою радою моди, він запустив лінію Ready-to-Wear. У перерві з Haute Couture в 2014 році Жосс продовжував працювати над різними проектами, в тому числі і з власною лінією Ready-to-Wear у співпраці з китайською групою Klova: Klova by Christophe Josse (2017), яка продається по всьому світу.
 

 

Відомий своєю тонкою і чуттєвою елегантністю, дизайнер не відходив від властивої його дому стилістики і представив в нейтральних і м'яких тонах колекцію з ультра-жіночними силуетами.

 

Christophe Josse

 

Christophe Josse

 

У колекції вибір був на користь натуральних матеріалів: мішковини, бавовни і льону, а також речі прикрашала вишивка. Не обійшлося і без в'язаних виробів. Образ моделей нагадував селянок, а гармонійно завершували його прикраси з дутого скла.

 

Christophe Josse

 

Christophe Josse  

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня з відкритою спиною і поясом а-ля корсаж

Вранці на пляж, вдень по магазинах, а ввечері танцювати сіртакі - в цьому чарівному платті,...

35 грн.

Зараз переглядають

Сукня з вирізом горловини "водоспад"

Помітний візерунок тканини абсолютно змінює відверту сукню з вирізом горловини «водоспад». Але...

35 грн.

Брюки завуженого крою зі стрілками

Завужені донизу брюки із запрасованими стрілками і кишенями з відрізним бочком. ...

40 грн.