0

Leaf: Історія створення ніжної білизни

 

8 березня існує не для того, щоб чоловіки згадували подарувати квіти коханій. Навпаки, це свято має нагадувати нам про жіночну ніжність та власні мрії.

Саме тому сьогодні Ольга Половко, засновниця бренду жіночої білизни “Leaf”, розкриє секрети свого натхнення.

Приєднуйтесь до нашої бесіди.

 

 

За освітою я психолог… I тому я шию жіночу білизну!

 

Я навчалась на кафедрі медицинської психології. У мене було багато ідей самореалізації. Так, я хотіла бути психологом, фотографом. Просто у певний час ти розумієш, що можеш усе. Якщо спробуєш, це може сподобатись і в тебе вийде! Тоді я зрозуміла, що хочу створювати те, чого ще немає. Це додавало драйву: “Я буду першою!”.  

 


“Рішучості займатись власною справою не було. Важко людині, яка жодного разу в житті не сиділа за швейною машинкою, раптово "хоп!" і почати створювати спідню білизну. Але чому б ні”.


 

 

Я зрозуміла, що готова займатись своєю справою після символічного сна. Я тримала величезну банку. І мені здавалось: “Боже мій, скільки у ній можливостей та ідей”. Коли я зрозуміла, що готова її відкрити - прокинулась. Перше, що я зробила, сповістила усіх. Написала пост у Facebook, що тепер знаю, чим буду займатись.  

 

Нічого зайвого - лаконічний дизайн

 

Для мене спідня білизна - лише деталь гардеробу. Мені потрібен максимальний комфорт, щоб я навіть не відчувала її на тілі протягом дня. В мене було два улюблених трикотажних комплекта: чорний та білий в рубчик. Абсолютно прості, базові моделі triagle на тоненькій ризиночці. Їх я принесла на виробництво, коли мене запитали чого я хочу. “Приблизно це — мій ідеал! Давайте зробимо щось дуже наближене”. Мене питали,  як це взагалі буде триматись, але я ж їх якось носила, отже, буде!

 

 

 


“Від самого початку я йшла шляхом спрощення. Хотілось чогось дуже універсального: без застібок, без регуляторів. Нащо стільки складностей і розмірів? Але потім довелось глянути правді у вічі і відмовитись від багатьох цих нереалістичних штук”.


 

Я надаю перевагу  лаконічному дизайну, якості матеріалів та роботи, виключній простоті. У цьому має бути родзинка. Мені не подобаються грубі шви та широкі зигзаги.

На створення нових моделей мене надихає сама тканина. В основному я беру її в руки і думаю, що я хотіла б із неї зробити. Іноді можу подивитись Pinterest. Знайду, наприклад, картинку, на якій мені сподобалась лише лінія від шлейок до застібки. Показую її кравчині, а вона технологічно втілює, радячись зі мною з приводу важливих рішень. Сьогодні у студії є новинка, тому нам пощастило.

 

 

Ніжна білизна “Leaf”

 

Матеріали впливають на остаточну посадку. Для наших фірмових моделей “Leaf” я обираю еластичні матеріали. Для внутрішніх деталей: ластовиць, чашечок ми використовуємо трикотаж. 95% бавовни, в основному. Це одна із особливостей бренду: робити підкладку на деяких мереживних моделях. Також мені дуже подобаються контрасти.

 


Що до особливого догляду, я рекомендую делікатне прання. У мене вся білизна від мого бренду. І в якості експерименту я спробувала прати в машині. З того часу так і звикла!”


 

 

 

Знову павутинка

Трикотажні топи - моя любов. Взагалі надаю перевагу трикотажним моделям і виробам із сітки.

 


“Моя кравчиня каже: “Знову принесла “павутинку”. Я завжди полюбляла вироби із сітки.  Вони ніжні, прозорі, невагомі, а якщо з принтом, то взагалі прекрасні. Тому у нас є окрема лінія такої білизни ”.


 

 

Мені запам’яталась нічна сорочка, я придбала її у Франції 10 років тому. Зараз у нас є схожа батистова, але пізніше будемо робити таку із сітки, гіпюру та трикотажу.

Я часто купую матеріали спонтанно, просто тому що сподобались. Усі якісні, привабливі, лаконічні, у кольоровій гамі бренду. Я б навіть сказала, елегантні та витончені.  Іноді вони місяцями чекають свого часу. У моєї майстрині дві окремі шафи для мене.

 

 

У полоні стереотипів

 

Мене дуже здивувало, що іноді чоловіки змушують почуватись невпевнено своїх жінок, відповідаючи байдужістю на спроби сподобатись. Добре, що таких випадків одиниці. З такою думкою я категорично не згодна.

 

На початку була жорстка боротьба зі стереотипами. Дівчата з маленькими та пишним бюстом обирали поролон із різних причин пов’язаних із розмірами. Перший комплект придбала моя знайома із пишним бюстом. Але врешті-решт багато хто змінив свою думку. Багато хто приходить і говорить: “Я хочу спробувати. Я ніколи не мала такого, але мені подобається”.

 

 

Найкращою на початкових етапах була порада шити великі розміри. Після перших продажів в мене вже не було хвилювання, скоріше почуття вдячності за підтримку.
Усі відгуки приємні. Я роблю скріншоти і періодично перечитую. Це дуже надихає!

 

 

Співавтори інтерв’ю: Ольга Половко та Ольга Юр’єва

Фото: Світлана Островецька

0
Поділитись:

Хіт продажу