0

Людмила Кисленко. Із будь-якого клаптика можна пошити куртку

За вікном вже тиждень температура тримається у впевненому мінусі. Що поробиш, така вже вона - наша зима, і в цьому її принадність! Ковдри снігу на деревах додають урбаністичному пейзажу неабиякого шарму. Так і хочеться зробити селфі на кожному кроці, аби ж при цьому не перетворитись в бурульку. Звісно, це питання легко вирішується за наявності пристойного теплого вбрання. Але ми ж жінки і полюбляємо екпериментувати зі стилем. Нас аж ніяк не влаштує варіант сотні зимових фотографій в однаковому вбранні. Найоптимальніший варіант вирішення цього питання запропонувала, будучи провідним українським дизайнером, Людмила Кисленко.

 

 

 

куртки-Трансформери

Напередодні Українського Тижня Моди Людмила Кисленко представила кілька луків з нової колекції FW 17/18. Прес-ланч проходив в шоу-румі дизайнера. Зустріч була у  камерному форматі, тому блогери та журналісти мали можливість особисто приміряти пуховики-трансформери, які стануть основою образів у наступному зимовому сезоні. 

 

 

Більшість моделей двобічні, в деяких є відстібні рукави, коміри, капюшони і кишені. Людмила особисто продемонструвала авторські варіанти трансформацій: як з легкістю куртка перетворюється в жилет, довге пальто - в коротку накидку. Жартома навіть виникла ідея "інструкції" для подібного одягу. Але в побуті вона навряд чи може знадобитись, адже завдяки стрічкам, застібкам і кнопкам ви можете кожен раз вигадувати власну варіацію і по-різному драпірувати поділ або комір куртки. 

 

 

 

Тих, хто не лише шиє, а й самостійно займається конструюванням одягу, ця колекція однозначно вразить. Кожна модель пошита з декількох полотен, вони можуть відрізнятись не лише принтом, а й фактурою самого матеріалу. Крім того деякі куртки можна вдягати  як "шиворіт на виворіт", так і "догори дригом". В кожному випадку вбрання матиме гармонійний і дуже стильний вигляд. О-силуети можуть набувати рис кімоно, а багатошаровість не виключає елегантності. 

 

Гра зі стилями

Неймовірні комбінації в стилях оверсайз, звібел, спорт-шик і стриманому пуризмі роблять верхній одяг дуже практичним і з побутової, і зі стилістичної точки зору. Купівля моделі «чотири в одному» може значно заощадити ваш бюджет. Куртки зроблені на основі сучасного утеплювача, що замінює пух. Практично невагомі, але при цьому зігріють вас навіть у найлютіший мороз.

 

 

Як зізналась Лидмила, вона просто обожнює білий, тому не дивно, що він став частиною кольорових експериментів колекції.  Чистий білій,  срібний, «зимове небо», градієнт, беж, сірий у тоненьку чорну смужку мають нетривіальний вигляд і підкреслюють оригінальність крою, не нагромаджуючи візуальне сприйняття образів. 

 

Фактура & Текстура 

Тим не менш фактура і текстура матеріалу заслуговує окремої уваги. Основою курток є щільний матеріал із покриттям, що свідчить про водонепроникність. Окремо можна відзначити сріблясте полотно. Воно має фактурний візерунок в клітинку, який створюють трошки товщі за діаметром волокна. Для суконь, комбінезонів, та спортивних котюмів використаний трикотаж, полотно в горошок має ворсисту фактуру. Практично всі моделі декоровані стрічками-зав'язками з написом «free keeps evoling alive", це можна розуміти як "свобода дає можливіть еволюціонувати".

 

 

Backstage 

Не можна не відзначити цілісність самого показу. Музичне та світлове оформленя, типажність моделей та їхнє вбрання, створене Людмилою Кисленко, якнайкраще втілювали  ідею практичної елегантності.

 

 

 

Український дизайнер Людмила Кисленко
Український дизайнер Людмила Кисленко
Людмила Кисленко - одна з провідних дизайнерів української моди більше 20 років. У 2000 році в Парижі торгова марка «Lyckis» була відзначена «Золотою зіркою». На батьківщині ТМ «Lyckis» удостоєна «Вищої проби України». З 2002 року дизайнер Кисленко - постійний учасник прет-а-порте Париж, Український тиждень моди.

Насправді, мені не доводилось довго думати. Я шию із того, що лежить на столі. Наріжте мені будь-які шматочки і я зроблю з них куртку. Це дійсно Божа милість, якщо ти береш до рук клаптик і вже знаєш, як його розташувати. Це не від тебе самого, це звище.

FW 17/18 by Ludmila Kislenko

Після завершення Тижня Моди можна вже із впевненістю сказати, що колеція FW 17/18 від Людмили Кисленко стала справжньою родзинкою не лише на думку нашої редакції. 

 

 

Ми дуже хочемо поділитись побаченим із вами і з задоволенням дізнаємось про ваші враження від образів, створених для українського подіуму та вашого гардеробу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото: Burda Media, ostriy, UFW.

0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 9342 A
64.9