New Fashion Zone: нові можливості

У вересні цього року в Києві відбувся фінал п'ятого Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone (NFZ), на якому головний редактор журналу Burda Світлана Кононенко була членом журі. Хочеться відзначити, що конкурс дуже виріс за ці п'ять років і за рівнем учасників, і по організації, і за масштабами своїх можливостей. 

 

П'ятий Міжнародний Конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone

 

Фінал конкурсу - це третій етап змагання, на якому 44 фіналісти кастингу конкурсу продемонстрували міжнародному журі свої навчальні колекції з шести моделей. Експерти fashion-індустрії, стилісти модних глянців, власники брендів і шоу-румів, головні редактори ЗМІ визначили переможців серед 698 дизайнерів із 17 країн світу, які брали участь у всіх етапах конкурсу.

 

Юлія Постушна, 1-е місце в номінації Fashion-Tech

Анастасія Климчук, Оксана Уніцька, 1-е місце в номінації Outerwear

Наталія Бурлуцька, 1-е місце в номінації Not for models

 

Головним переможцем Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone стала Галина Васеніна (Київ) з колекцією «На грані», номінація Men. Вона отримала професійну швацьку машину з автоматичними функціями і безліч інших призів.

 

Галина Васеніна, номінація Men, переможець NFZ

 

Конкурс NFZ є центром розвитку молодих дизайнерів і дає можливість новим учасникам обмінятися досвідом, набути необхідних знань та продемонструвати українським і закордонним експертам своє бачення в сфері моди.

 

Олена Колісниченко

 

NFZ - це платформа для реалізації можливостей, яка дозволяє зробити своє хобі бізнесом. Потрапити на кастинг конкурсу - це вже велике досягнення. Навіть на відбірковому етапі учасники отримують багато можливостей для свого розвитку: нові зв'язки і необхідні знайомства у fashion-індустрії. Знаходяться партнери і створюються колаборації.

 

Ольга Лук'яненко та Людмила Нацвлішвілі, 1-е місце в номінації Сasual

 

У цьому році в конкурсі показували свої роботи дизайнери з України, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Німеччини, Данії, Польщі, Китаю, Чехії, Грузії та інших країн.

 

Єлизавета Селіверстова, 1-е місце в номінації Art

 

Крім того, на заході провели бізнес-форум «Україна - конкурентоспроможний гравець на світовому ринку Apparel & Textile ». Спікери форуму (провідні експерти України, Німеччини, Канади), лідери fashion-індустрії, великі українські підприємства легкої промисловості поділилися успішними кейсами, реальним досвідом виходу і роботи на міжнародному ринку.

 

Колісниченко Олена c моделями зі своєї колекції "Одне Ціле"

 

За матеріалами Burda 11/2019

 

 
0
Поділитись:

Хіт продажу

Жакет приталеного силуету без коміра

Елегантний приталений жакет з V-подібним вирізом посяде гідне місце у кожному гардеробі. Узор у...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця-олівець без пояса

Спідниці прямого крою з оригінальними деталями. ...

44.90 грн.

Брюки трикотажні на широкій кокетці

Широка кокетка забезпечує вузьким брюкам ідеальну посадку по фігурі. Модний лео-принт для...

44.90 грн.