Паризький тиждень моди: SIRLOIN весна-літо 2018

Молодий бренд з Шанхая  SIRLOIN в форматі презентації продемонстрував свою нову колекцію весна-літо 2018 в Парижі. З перших секунд заінтригували моделі, які відображали дзеркальний погляд і нагадували обличчя знаменитої Кейт Мосс та надмірність в образах, адже блейзери, джинсові куртки і тренчі йшли зверху купальних костюмів, доповнені в’єтнамками, сонячними окулярами та парами ременів на шовкових блузах.

 

SIRLOIN весна-літо 2018

 

Творчий тандем Мао і Алве  в своїй колекції відображають вивчення того факту, як Китай є віддзеркаленням американського процвітання в 90-х і стає новою землею можливостей, адже тепер виробляє найшвидші гроші разом з найбільшими провалами.  SIRLON бачить Taobao, як епіцентр того, що називають "млявою споживчою мрією", де "протилежності об'єднуються" і нові оповідання створюються одягом. Як результат – сюрреалістична колекція, яка є справжнім відображенням нашого сучасного суспільства, де новизна та надмірність стали пародійними. 

 

SIRLOIN весна-літо 2018

Мао Усами та Алве Лагеркрантц
дизайнери бренду SIRLOIN

«Презентація колекції грає на зміну географічної сили, дивлячись на уявлення символів статусу, якими Америка та Китай одержимі. Демонстрація цінностей, емоційної прихильності та бажання проявляють в людях розум і стають поворотом, в якому розвивається культура та споживчість. Чому "купальник" не костюм? Що робить Ейфелева вежа у Китаї? Хто така Кейт? Ми прагнемо взяти вас до пальмового весняного SIRLOIN, щоб виявити цей гіпер-сюрреалістичний світ»

SIRLOIN весна-літо 2018

 

Весняно-літня колекція демонструє надмірність у світі, де нічого цілком не має сенсу, малюючи картину приймання смокінгових сонячних ванн біля басейну.  

 

SIRLOIN весна-літо 2018

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пальто двобортне з широким коміром

На вигляд просте, завужене донизу, довге... Пальто з шерстяного велюру з екстрашироким коміром...

33.50грн.

Зараз переглядають

Сукня-футляр в стилі колор-блокінг

З'єднання різних за фактурою і забарвленню тканин, оригінальна геометрія рельєфних швів, ...

33.50грн.

Сукня О-силуету з короткими рукавами

Шовкова сукня О-силуету подарує вам почуття легкості і прохолоди навіть у найсильнішу спеку!...

44.95грн.