0

Традиції і сучасність: баварський костюм від Олександри фон Франкенберг

Олександра фон Франкенберг разом зі своєю мюнхенською маркою Amsel продовжує традиції баварського національного костюма, привносячи в нього сучасні штрихи.

 

 

Олександра фон Франкенберг
2005: закінчила школу моди ESMOD в Берліні за спеціальністю дизайнер одягу. 2010: заснувала компанію Amsel Fashion.

Ідеальному дірндлю не потрібно багато. Його головне завдання - висунути на перший план не себе, а свою володарку. 

Дірндль, який ви створили для наших читачок, захоплює поєднанням класики і актуальної моди. Якою ви бачите ідеальну модель дірндля?

 

Сукня 133 Burda 9/2018

 

Безумовно, крій сукні має бути бездоганний, перш за все в області грудей. Груди потрібно підкреслити, але не випинати. В цьому плані я старомодна. Крім того, довжина спідниці має бути нижче, а не вище колін. А ось наскільки нижче колін - це вже справа смаку і почуття комфорту. Однак мені здається, що актуальні тренди схиляються саме до максі-довжини, повертаючи моду на класичні дірндлі.

 

 

Ще один важливий момент - тканини. Для спідниці тканина має бути легкою, а для ліфа - більш щільною. Кольори - чисті, благородні.

 

 

Як вам прийшла ідея випускати під власною маркою нові варіанти народного костюма?

 

Спочатку ніякої ідеї не було, марка виникла скоріше випадково. Одного разу мені просто знадобився дірндль, але в магазинах я не змогла купити нічого підходящого і оригінального. Добре, що я вже тоді вміла шити! Я пошила дірндль собі, потім і своїм подругам, потім подругам подруг - і так все закрутилося.

 

Флагманський бутик Amsel у центрі Мюнхена.

 

ФОТО: МОРІЦ ЦАУНЕР, ВАДИМ КРЕТЧМЕР.

 

За матеріалами BURDA 9/2018

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 133
59.9