0

Головні тенденції сезону осінь-зима 2016-2017

Біблія моди опублікувала основні тенденції нового сезону. Представляємо вам огляд трендів з подіуму, які вже імігрували на вулиці міста.

 

80-ті повернулись на подіум. Тенденція до асиметрії  - романтичний камбек із сексуально агресивної епохи. Здебільшого переважають оголені плечі та асиметрична лінія низу.

 

 

 

Леопардовий принт на костюмах та верхньому одязі - хіт сезону у різних своїх варіаціях.  Від світлої тілесної основи до темно-сірого кольору.

 

 

 

Яскравий блиск у одязі забезпечують люрекс та пайєтки. Причому цього сезону можна не боятись створювати total look із таких претензійних атрибутів. А от найбільшої популярності заслужила маленька новація – ефект битих дзеркал.

 

 

Вбрання з оксамиту сьогодні must have. Вже третій рік ця тенденція висіла в повітрі і врешті решт подіуми узаконили її. В цих образах переважають глибокі відтінки, як символ розкоші. Цієї осені оксамит - найліпший варіант для урочистого одягу.

 

 

Пухова куртка, архітектурно об'ємна чи проста, - наче товста тепла ковдра, загорнута навколо силуету.

На противагу утилітарним пуховим курткам в моду увійшло хутро сюрреалістичних кольорів та форм.

 

 

Тема мілітарі актуальна на подіумі. Ми не робили б ставку на погони, а от пальто а ля бушлат в самий раз!

 

 

 

Вікторіанська епоха не перестає надихати дизайнерів на створення вбрань оздоблених мереживом, оборками та рюшами. Рукави «баранячі ніжки», гра із об'ємом, сьогодні в моді як дань романтизму.

 

 

«Голівуд золотої епохи» - найкращий референс для вечірок. Оздоблення пір’ям забезпечить необхідну екстравагантність у будь-якому вбранні.

 

 

Одяг у клітину має бути в кожної. Для повсякденного вбрання це найкращий варіант - яскраво та стримано водночас. Взагалі Англія завжди має місце на подіумі, але цього сезону її присутність досягла тріумфу. Костюм наче із чоловічого гардеробу набув свіжого вигляду завдяки зміненим пропорціям та архітектурі самого крою.

 

 

Овчина в природно грубому чи модно модифікованому вигляді - ідеальний матеріал для streetstyle.

 

 

Спорт - відправна точка для дизайнерів, у модифікаціях перетворюється не лише на модний одяг, а й на комфортне повсякденне вбрання. Дуже популярною деталлю стане застібка-блискавка із собачкою на кільці.

 

 

Еталон нового покоління - діти вулиць. Вищий пілотаж у царині стилю демонструють вдалі комбінації із деконструктивізмом та класикою.

 

 

Лишайте коментарі, які тенденції вам найбільше імпонують. Так в Енциклопедії з'являтиметься більше матеріалів присвячених саме вашим вподобанням!

 

4
Поділитись:
+ коментувати

4 Коментарі

Дякую, сподобалась стаття. Все таке красиве і зі смаком подібране, вибрати важко. Зараз мені найближче Спорт у повсякденному і Вікторіанська епоха, якщо мова іде про вихідни наряди.

Нещодавно зайшла в тканинний магазин - продавець запропонувала трикотаж кольору "сірого леопарда". Я подумала, що вже давно він з моди вийшов той "леопард", але оскільки ціна була хороша, і знижку давали - взяла. А виявляється - то самий "писк" моди цього сезону! Тепер з гордістю буду носити, як сама модна і стильна! :)

Яке модне розмаїття! Я не те щоб дуже уважно стежу за тенденціями, але побачити таку статтю на улюбленому сайті було дуже корисно і зручно. І шукати не треба по всьому інтернету, що зараз пропонують носити. Тема оксамиту надихає.

Для мене завжди цікаві інформативні статті, тому я вдячна авторові за цей кайф :) Тим паче, коли фігурує одяг з благородного оксамиту.

Хіт продажу