0
Акція 1+1=3

Інтерв'ю з творчим директором бренду MiniMe Paris Марі Марке

 

У новому році знайомимо вас з новими та цікавими брендами, один з таких MiniMe Paris - креативні аксесуари ручної роботи і одяг. Бренд заснований в 2014 році Марією Марке, яка працювала раніше з брендами Chanel, Balmain і Hermes. Спеціально для колумніста Burda Style в Парижі Марі відповіла на ряд інтригуючих питань: 

 

MiniMe Paris

 

Марі, розшифруйте назву бренду MiniMe Paris.

 

Марі: MiniMe Paris - це переконання, що кожна окрема частина творіння має душу і невелику особисту частину мене. А Париж - це тому, що ми тут, і я вірю в якість, де всі наші твори з гордістю зроблені у Франції!

 

Дивлячись на ваші трохи божевільні ідеї неможливо не запитати, що вас надихає?

 

Марі: Моє натхнення з поп-сюрреалістичного руху і дитячих спогадів, особливо всіх мультфільмів і фільмів Діснея, які я дивилася, іграшок, посилань на поп-культуру та всіх творчих аксесуарів, якими я володію і які створюю.

 

MiniMe Paris

 

Що спонукало вас заснувати власний бренд і з якими труднощами зіткнулися на початку?

 

Марі: Будинки моди (прим. Chanel, Balmain і Hermes) мені надали гарне місце для вивчення і практики розкішного способу життя за допомогою різних методів і навичок. Весь бренд не планувався. Це була можливість, коли я взяла участь на запрошення від директора трейд-шоу Who's Next взяти участь в ньому та продемонструвати там свою роботу. Труднощі полягали в тому, що, оскільки це не було заплановано, я не була готова до того, що буде на моєму шляху. Мені довелося перебудувати себе і компанію, щоб розібратися з баєрами, оскільки я й гадки не мала як все працює!

 

Концепція бренду MiniMe Paris.

 

Марі: Моя робота більше пов'язана з універсальною ідеєю, творчим простором і повідомленням, яким я б хотіла поділитися. Також з приділенням особливої уваги дизайну і створенню тканин, принтам, прикрасам і вишивкам.

 

MiniMe Paris

 

Які особливості виготовлення аксесуарів?

 

Марі: Зосереджені на творчих ідеях з дотиком до мого світу фантазій, капелюхи і аксесуари традиційно виготовляються вручну і вимагають великої кількості часу: зазвичай 2-3 дні для завершення від початку до кінця тільки для одного предмета.

 

 

Марі, яке у вас ставлення до етичної моди?

 

Марі: Моя головна турбота стосується матеріалів з тварин. Ми не працюємо зі справжньою шкірою, шкірою тварин і хутром, а працюємо над тим, щоб використовувати все більше і більше перероблених матеріалів. Наразі використовуємо кожен матеріал в повному обсязі для кожної колекції, час від часу створюючи нові одиниці.

 

MiniMe Paris

 

У чому полягає формула успіху MiniMe Paris?

 

Марі: Насправді я не настільки впевнена в собі і просто намагаюся привнести щось більш автентичне і відмінне, щоб розділити радість і щастя у всіх моїх творчих проектах.

 

 

Чи планується розширення асортименту в майбутньому?

 

Марі: У мене завжди з'являються нові ідеї. Я вже робила взуття в своїх попередніх колекціях, від аксесуарів і до сонцезахисних окулярів. Я просто дотримуюсь своїх інстинктів та почуттів увесь час.

 

MiniMe Paris

 

Поділіться планами на найближчий час.

 

Марі: У нас з сюрпризом на початку року запланована колаборація з найвідомішою лялькою в світі. Стежте за нашими оновленнями в соціальних мережах.

 

Розкажіть про колекцію весна-літо 2018 від MiniMe Paris?

 

Марі: Для нашої колекції весна-літо 2018 під назвою «Воїн любові» я обговорювала з моїм другом поточні новини і теми, що відбуваються в світі. Потім він сказав: «Нам потрібно написати повідомлення, а саме послання любові». «У ці часи любов - наша найкраща зброя. Це дух сезону: бути «Воїном любові» з нами і озброїтися приємними іграшками, щоб битися - вони менш болючі, ніж кулі! »

 

MiniMe Paris

0
Поділитись:


Зачекайте будь-ласка