Мікротренди. Широкий перстень

Ювелірні тренди не такі швидкоплинні, як гардеробні, але також виразні і помітні. І якщо подіуми зараз схиляються до ретростилізацій і традиційних моделей одягу, то для прикрас також знайшлася консервативна форма – широкий перстень.

 

Так само, як не можна двічі увійти в одну і ту ж річку, так само по-різному кожен ювелір відтворить цю прикрасу. Сучасні маркет-плейси роблять доступними он-лайн вироби ювелірів з усього світу. Легко можна дібрати особливі прикраси із тим національним стилем і чуттям, яке просто неможливо наслідувати.

 

MUKHI SISTERS

 

 

Перстень-печатка

Печатка в новому прочитанні має звичну форму, хіба що зміст зображення буде хай-тек стилізованим.

 


YVONNE LÉON

 

 

Тотемна тварина

Перстень на всю фалангу із малюнком тигра, виконаним чорною емаллю і прикрашений каменями. Такий дизайн нагадує татуювання. Можливо, це рішення буде найкращим? І точно – довговічним!

 

DIANE KORDAS

 

 

роман із каменем

Широкий перстень із крупним каменем може бути таким незвичним і мінімалістичним. Декоративність тут з’являється завдяки незвичним матеріалам і дуже простим формам із гладкими поверхнями.

 

ROSA DE LA CRUZ

 

Великий камінь сам попросить масивну облямівку і широку основу. Без завитків і навіть без рифленого малюнка такі прикраси треба розглядати в макро-масштабі нарівні із рисами людини.

 

ROSA DE LA CRUZ

 

Дизайн великої прикраси, як цей перстень із краплеподібним каменем, має свої принципи, і вони подібні до стратегії, а не до тактики. Тут є далекоглядна ідея.

 

Модна гама. Мексиканський сувенір

 

 

ROSA DE LA CRUZ

 

Великий рожевий камінь на персні розмістився асиметрично. На чорному він особливо грає. Якщо задумав щось грандіозне, то вже не бійся робити нестандартні кроки і вибирати найкращі матеріали, або такі, що до душі.

 

ROSA DE LA CRUZ

 

 

Ідеальна форма

Коло і трошки більша товщина, ніж є звична для ока: так можна трактувати ювелірний тренд широкий перстень. А форму назвати ідеальною, бо справді тут нічого додати.

 

Тенденції: сріблясте попурі

 

BOTTEGA VENETA

 

 

Стиль футуризм

Цей широкий перстень із довгастим каменем має щось футуристичне у зовнішньому вигляді. Дизайн поєднує прямі кути у дусі техно і обтічну круглість самого персня. Мабуть, наш час і є тією точкою на мапі часу, де збуваються футуристичні прогнози минулих століть.

 

Пако Рабанн та його культові моделі сумок із 60-х

 

ZOË CHICCO

 

 

елегантні лінії

Коли знайдено ідеальні пропорції, тоді нескромні розміри каменя не є чимось надмірним. Очей не відвести!

 

JACQUIE AICHE

 

І якщо сам по собі перстень можна розглядати, як широкий, і посадка каменя саме така, як правлять тренди, то його мініатюрні розміри і хитрість у звуженій основі роблять його привабливим для найскромніших запитів.

 

LIZZIE MANDLER

 

Фото: matchesfashion

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пуловер с запахом и укороченными рукавами реглан

Облегающий пуловер с эффектом запаха и воланами на полудлинных рукавах позволяет...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Пуловер з воланом по нижньому краю

Довгастий виріз і кокетливий волан справляють приємне враження. А невимушений крій і м'який...

39.90 грн.

Блуза простого крою з оборками на рукавах

Ніжний рожевий відтінок, кокетливі волани вгорі і внизу коротких рукавів - ця струмлива блузка...

39.90 грн.