0

Модні кольори весни 2018

Наприкінці минулого року модний інститут кольору Pantone представив Ультрафіолет (Ultra Violet) як головний колір 2018 року. 

 

Ultra Violet

 

 

Леатріс Айземан
Леатріс Айземан
виконавчий директор інституту кольору Pantone

«У кольорі Ультрафіолет PANTONE 18-3838 ви почерпнете натхнення для творчості: цей відтінок синього пурпуру вгамує ваші печалі і виведе ваш потенціал на новий рівень. Це справжній колір майбутнього, яке ось-ось настане, це місток від нових технологій до польотів в іншу галактику. Він символізує творче самовираження і духовну складову, яка висвітлює наш шлях у майбутнє».

Але крім фіолетового, колірна палітра майбутнього весняного сезону наповнена ще 11 тонами, серед яких: жовті відтінки Meadowlark і Lime Punch; бузкові Ultra Violet і Spring Crocus; рожеві Pink Lavender і Blooming Dahlia; коричневі Chili Oil і Emperador; зелений Arcadia, нейтральний Almost Mauve, насичений червоний Cherry Tomato і блакитний Little Boy Blue.

 

 

Для шанувальників спокійних тонів Pantone розробив 4 класичних кольори: темно-синій Sailor Blue, бежевий Warm Sand, сірий Harbor Mist і білий Coconut Milk.

 

 

В цілому палітра відмінно комбінується між собою, а також сповнена веселощів і оптимізму.

1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

На моїй пам'яті до фіолетового зверталися десь в середині 90-х, потім на початку двохтисячних, десь у 2007-8 роках його згадали. І ось знову) Помітила цю тенденцію в одязі ведучих і інших відомих людей.

Дякую автору за цікаві модні огляди.

Хіт продажу