Модний ребус. Нашивки на одязі

Всі ми знаємо, що мода циклічна. Навіть існує думка, що коли дизайнери визначають нові тренди сзону, то вони просто озираються назад у минуле. Найчастіше це спрацьовує, оскільки деякі тенденції так западають у душу модницям, що залишаються актуальними не один сезон. Яскравим прикладом є речі, що увійшли у минулому році з великою кількістю різноманітних  нашивок. Винуватцем цьогорічного буму є креативний директор Gucci Алессандро Мікелі.

 

 

Проте, хто би міг подумати, що історія нашивок сягає ще давніх часів, коли нашивки на одязі використовували, як знак відмінності між кастами. Вперше їх використовували в Давньому Китаї, пізніше вони стали популярними у середньовічній Європі. І зараз, як ми бачимо, вони не втратили своєї актуальності, проте вже з іншим смислом. Це більше спосіб самовираження своєї особистості та смаку. Хоча, всі ми пам'ятаємо часи, коли саме за їх допомогою приховували проблеми на одязі.

Модниці з усього світу прикрашають зараз майже усі речі свого гардеробу, проте, набільше під їх креативні ідеї підпадають речі всіма обожнюваного стилю 90-х, особливо з  деніму: куртки, джинси, сорочки, сумки та навіть взуття.

 

 

 

За допомою нашивок можна надати старому одягу нового життя, прикрасивши його різноманітними  малюнками, і не важливо, що це буде: герої дитячих мультфільмів, квіти, метелики або назва улюбленого рок-гурту.

 

 

В цьому образі можна виходити як на прогулянку, так і на вечірку або побачення, а найголовніше, що ви будете мати неповторний вигляд.

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Туника с оригинальной спинкой

Любите образы в стиле пэчворк, но пугает кропотливая работа? Нет проблем: воздушная туника с...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня із запахом і асиметричним низом

Трикотажна сукня із запахом, глибоким вирізом і асиметричним низом личитиме кожній жінці. Завдяки...

39.90 грн.

Сукня О-силуету з пишними укороченими рукавами

Всі бажання скоро здійсняться... Широка сукня з нижньою планкою з паноксамиту вільно облягає...

39.90 грн.