Soft Сouture - новий напрямок в моді

На даному етапі серед розмаїття модних течій на європейському ринку все більше набирає обертів новий напрямок - soft couture. Насправді можна зустріти різні варіації назви (наприклад, ready-couture), але суть полягає в тому, що  використовуються кутюрні техніки в колекціях prêt-a-porte.

 

Однозначно це можуть собі дозволити тільки нішеві бренди, так як часом на створення одного вбрання йде від 45 годин ручної праці, що може в пропорціях складати 50% -70% від машинної. Поціновувачі такого витвору мистецтва перш за все шанують унікальність, сучасність крою, універсальність речі, бездоганну якість і в міру доступність, на відміну від речей haute couture.

 

 

Цю тенденцію помітили дизайнери Sophy G та взяли її за основну концепцію. Також їх виділяє серед інших впізнаваний баланс комфорту і елегантності. У своїх колекціях креативний директор  Олена Гейдер при створенні речей розробляє і застосовує технології, характерні для ательє високої моди. Наприклад, методики, які використовуються при роботі над костюмами для опери і при реставрації історичних костюмів. Плаття декоруються натуральним перлами, вишивкою та напівдорогоцінним камінням.

 

 

Олена завжди намагається знаходити рідкісне мереживо, з якого створюється унікальна тканина - мереживо-печворк, його важко знайти в світі. Плісировка виробляється не машинним способом, а із застосуванням традиційної техніки шляхом закладання тканини в форму, яка використовується провідними будинками моди. У кожній колекції багато деталей ручної роботи: квіти, брошки, пояси, які можна зняти з вбрання і воно буде мати більш буденний вигляд і підійде для повсякденного носіння. Завдяки тому, що творці свідомо не хочуть здешевлювати речі і не використовують замінників, приділяючи увагу бездоганній якості,  Sophy G звеличується в сегмент luxury.

   

Текст: Таня Тука
Фото: Sophy G

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Шорти короткі із зав’язками

Короткі шорти на еластичному поясі. ...

62.95грн.

Зараз переглядають

Пуловер А-силуету

Що робить цей пуловер А-силуету таким примітним? По-перше, різнокольоровий трикотаж букле, а по...

49.95грн.

Туніка А-силуету з довгими рукавами реглан

Вільна туніка розкльошеного силуету з рукавами реглан та зустрічною складкою спереду. ...

62.95грн.