Ідеальна чистота в домі швидко та без надзусиль

Якою має бути сучасна домівка? Зручно облаштованою, красивою, затишною та безпечною. В поняття безпеки входять, звичайно, міцні замки на вхідних дверях, надійна побутова техніка, якою наповнена ваша оселя. Проте існує ще одна не настільки очевидна загроза – звичайні побутові забруднення, в яких можуть розвиватися шкідливі для людини бактерії та мікроорганізми.

 

Щоб запобігти цьому, потрібно регулярно проводити ретельне прибирання всіх помешкань у домі. Зазвичай це робиться із застосуванням різноманітних хімічних засобів, що може викликати подразнення або алергію. Особливо треба бути обережними, коли в сім’ї є діти. Дехто вирішує повернутися до «старовинних» засобів – оцту, соди та інших нібито нейтральних речовин. А тим часом провідний виробник прибиральної техніки Керхер пропонує абсолютно нову методику очищення парою. Саме так! За допомогою пароочищувача SC 3 EasyFix Premium ви швидко і просто отримаєте блискучі результати.

 

 

Пароочисник стане вашим надійним помічником у будь-якому виді прибирання. З ним ви можете освіжити килимове покриття, вимити підлогу, вікна, дзеркала та кахлі. Крани, плита та кухонна витяжка засяють, як новенькі. Неймовірно, але пароочищувачем ви можете чистити навіть взуття! І весь процес наведення чистоти пройде легко, без тривалого тертя та боротьби з розводами від хімічних засобів. І чи не найголовніше – під час прибирання чистою парою знищуються 99,99% всіх відомих побутових бактерій.

 

 

 

Пароочищувач SC 3 EasyFix Premium устаткований розширеним комплектом приладдя, з яким легко проводити очистку всього дому. Користуватися ним зручно і гігієнічно. Мікроволоконні серветки на насадці для підлоги EasyFix можна закріпити, навіть не торкаючись їх руками. Завдяки знімному бачку для доливання води ви можете займатися прибиранням без зупинки, доки не засяє найдальший закуток вашої оселі.

 

 

 

Окрім легкості у використанні, пароочищувачі Керхер мають систему блокування для надійного захисту від неправильного використання дітьми. Ви можете регулювати подачу пари в залежності від типу поверхні і рівня забруднення.  

 

З пароочищувачами Керхер ви швидко та зручно створите максимально гігієнічний та здоровий мікроклімат у вашому домі. Прибирайте із задоволенням і залишайте більше часу для спілкування з рідними та близькими!
 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блуза прямого крою

Сопрано Вероніка Шьофбергер (22 роки) навчається на ветеринара. У повсякденному житті їй...

33.50грн.

Зараз переглядають

Пальто з шалевим коміром в азійському стилі

Шовкове пальто в якості ранкового халата або вечірнього вбрання в парі з брюками марлен.

33.50грн.

Нагрудник-фартух для малюків

Нагрудники для малюків у різних варіантах. ...

62.95грн.