Домашнє ательє

Гляньте на своє робоче місце: етажерки, шухлядки, коробочки і стаканчики допоможуть утримувати в порядку тканини і робочі інструменти  для шиття, які завжди будуть під рукою, коли знадобляться.

 

 

 Зависаємо! Рейлінг з пластиковими стаканчиками (IKEA) підійде не тільки для кухні, але і для робочого куточка майстрині. Стаканчики легко виймаються із тримачів, і в процесі роботи їх можна поставити в будь-яке зручне місце.

Ще вище! Дерев'яні скриньки (IKEA) покрийте лаком і поставте одну на іншу. Щоб шухлядки не ковзали, зафіксуйте їх за допомогою самоклеючої контактної стрічки велкро. Знизу пригвинтіть коліщатка - вийде оригінальна тумбочка з відділеннями різного розміру.

Сила тяжіння - проста магія! Вам буде потрібна спеціальна фарба з магнітними властивостями. Покрийте нею ділянку стіни, а зверху нанесіть шар водоемульсійної фарби і легко прикріплюйте все що завгодно.

В один ряд! Щоб рулони тканини і паперу нікуди не закотилися, зберігайте їх в ящиках для пластикових пляшок ємністю 1,5 л - саме вони мають оптимальну висоту для великих рулонів. Покрийте пластмасовий ящик аерозольним лаком - і готово!

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Спідниця міні з кишенями

Без легкої зручною спідниці у відпустці не обійтися! Ну а якщо пошити її з ефектної тканини в...

33.50грн.

Зараз переглядають

Туніка силуету ампір

Туніка з тонкого батисту з ностальгічним малюнком дуже мила! Глибокий виріз горловини і складки...

0грн.

Сумка через плече з клапаном і помпонами

З клаптиків тканин, які неодмінно залишаться у вас після пошиття, наприклад, фартуха і суконь,...

33.50грн.