• автор: Наталія Патола
  • дата: 24.06.2017
  • складність:
Подобається  6
Поділитись:

Опис


За мотивами чернігівської сорочки кінця ХІХ — початку ХХ ст. 
Тканина льон/бавовна, діагональ, колір молочний, вишивальна віскоза, хрестик 1,6 мм. Крій сучасний. Машинна вишивка, стабілізатор водорозчинний.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Пон, 26/06/2017 - 13:49
автор: Люда

Мені дуже подобається! Такий акуратний, ніжний орнамент і акуратні ніжні зборочки на горловині і при посадці рукавів!

Пон, 26/06/2017 - 14:07
автор: Наталія Патола

Дякую! Вишивку кожної з моїх моделей можу повторити на Вашій тканині. Потрібно тільки узгодити особливості розкрою (краще, коли до вишивки робиться лише "розмітка" на прямокутники, а остаточно контури деталей уточнюються після вишивки; або ж припуски робимо на 1 см ширші, ніж зазвичай, і після вишивки ще раз уточнюємо контури).
Також, якщо хочемо якісно вишити машиною хрестик, необхідно, щоб тканина була не стрейчевою (тобто вона не повинна розтягуватися по довжині і ширині). Стрейчеві тканини складно, а швидше неможливо стабілізувати настільки якісно, щоб хрестик ліг прокол в прокол.

Пон, 26/06/2017 - 14:25
автор: Олена Рапова

Чудова вишиванка! Мені особливо сподобалося, як декорована вишивкою бейка горловини і по низу рукавів.

Пон, 26/06/2017 - 14:30
автор: Наталія Патола

Дякую! Це окрема історія :) Вишиванка робилася для мами, а мама любить на всіх вишиванках в’язані гачком горловинки. Перша спроба була обв’язати гачком. Не вгадали з кольором ниток. Молочний колір, виявляється, надзвичайно складно підібрати 1 в 1.
Друга спроба — взяли ниточку, якою вишита решітка (молочну) і зробили мереживо на машинці. З кольором все гаразд, проте одягнули... і зрозуміли, що воно сюди абсолютно не підходить за стилем. Довелося звернутися до традиційного способу декорування горловини (як на автентичних сорочках) — вузька планка зі скромною вишивкою.

Пон, 26/06/2017 - 15:41
автор: Лорка

Дуже гарна вишиванка! І класична, і сучасна! Особливо сподобався крій рукава. Треба запам`ятати.)

Пон, 26/06/2017 - 15:56
автор: Наталія Патола

За основу підійде викройка-реглан, яка Вам подобається. Рукав перерізається на рівні приблизно 20,5-23 см (у мене для зросту 155 — 20,5), міряємо по центру деталі рукава; від лінії пройми вище приблизно на 4,5 см. Нижню частину викройки розрізаємо посередині і розширюємо до бажаного розміру (у мене тканини було дуже мало, тому ширина низу рукава склала 42 см). А далі суміщаємо центри деталей і збираємо від країв до середини.

Цей блок не удаляти.

Брюки вузькі з запахом

Завужені брюки з запахом, який фіксується потайними кнопками на поясі. Застібка-блискавка тут...

27.95грн.

Туніка приталеного крою

Трикотажна туніка з цікавим геометричним вирізом горловини і невеликими складками біля ...

27.95грн.