• автор: Олена Рапова
  • дата: 18.11.2016
  • складність:
Подобається  3
Поділитись:

Опис


Фотофорум Burdastyle подарував мені подруг. По рукоділлю, по спілкуванню, по життю. Дружимо ми більше 6 років. Ось тільки живемо в різних країнах. Шлемо одна одній подарунки на дні народження і просто так. Тільки Настя забралася так далеко, що на послуги пошти ми витрачатися поки не зважилися :) Живе Настя в Шотландії, в неймовірно красивій місцевості. Мені здається, саме там і знімають всі мої улюблені англійські детективи :)

І ось недавно видалася щаслива можливість передати їй з оказією через Київ хоч якийсь відчутний привіт від мене. Часу було обмаль. Потрібно було терміново придумати щось корисне, цікаве і те, що можна пошити-сплести-вишити за кілька днів. Рішення прийшло практично моментально. Випадково чи ні, але незадовго до цього в інтернеті мені трапився в'язаний чохол для планшета у вигляді будиночка.

http://www.ravelry.com/patterns/library/cottage-tablet-cosy

Вивідала я розміри Настиного планшета, зібрала необхідні клубки ниток і через кілька днів посилочка поштою понеслася до Києва, там з рук в руки була передана і полетіла літаком прямо в Шотландію.

Будиночок в'яжеться легко і швидко. Викрійка - прямокутник. Важливо просто правильно розрахувати щільність в'язки і розміри вашого планшета. Можна плести по колу. Я в'язала на звичайних спицях №6, з одного боку і знизу чохол зшитий матрацним швом. Як це робиться, Таня Зосімова докладно показала в своєму Майстер-класі

http://burdastyle.ua/masterclasses/matracnyy-shov-dlya-zyednannya-vyazanyh-detaley/

"Язички" застібки на гудзики зв'язані гачком. Квіти зі стеблинками вишиті.

Ось такий "светрик" для планшета у нас вийшов.

Додаю фото одного з будинків в місцевості, де живе Настя. Просто диво, як він нагадує наш в'язаний будиночок!

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Суб, 19/11/2016 - 00:36
автор: Таня Боровик

Неймовірно милий подарунок!Такий чудовий будиночок у Вас, Олено, вийшов!Мої улюблені жовті тюльпанчики - делікатна милість. Подарунки зроблені власноруч - найкращий доказ тремтливого ставлення та любові до людини. Уявляю, як приємно було Вашій подрузі отримати такого тепло-художнього чохла :) Я вже мовчу про планшет, який став щасливим власником такого ексклюзивного пальта! )))

Птн, 18/11/2016 - 22:14
автор: Ірина

  Який душевний подарунок! Олено, Ви завжди робите такі гарні, теплі подарунки для подруг, вкладаєте в них частинку душі! Це дорогого коштує!  

Суб, 19/11/2016 - 07:20
автор: Олена Рапова

Таню, Ірино, дякую за коментарі:) Робити подарунки так приємно! Особливо для подруг і близьких людей.

Цей блок не удаляти.

Туніка зі спущеними плечима

У туніки з видовженою лінією плечей напівкруглі мотиви не тільки служать барвистим декором, але...

33.50грн.

Сукня з хвилеподібним вирізом горловини

Все геніальне просто! У цьому нас переконує вузьке плаття лаконічного крою з хвилеподібним...

33.50грн.