• автор: Svitlana
  • дата: 29.12.2016
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


Чудові штанці! Тільки якщо їх трохи переробити.

Запропонований варіант - на перших фото. Сильно завужені! Так, це модно і стильно, але не дуже практично і не підходить за смаком для всіх. Мені здається, що така форма личить (безумовно!) всім дівчатам. А от за хлопчиків вирішують мами. Тому я збільшила ширину штанців і додала кишені (фото наступні).

Спочатку зробила, як завжди без примірки, джинси. І от, готові, одягаємо і - ледве просуваємо ноги! Бо матерію я обрала джинс на флісі і + колготи, товстенько вийшло. Матерії купила залишок: 1,6м зі знижкою, тому відразу орієнтована була на декілька штанців. Для останніх екзеплярів домальовувала ширину та кишені. Результат та порівняння - на фото. Одягання ширших штанців - одне задоволення, рухається дитина в них вільно. До речі, матерії ще доволі залишилося. Можливо, в наступному році на жилет вистачить. Шви обробляла зигзагом.

Наступний етап - флісові штанці для дому за цією ж (оновленою) викрійкою. Але я мама ризикована і дала собі завдання пошити чотири екзепляри з 1,2 м флісу. Завдання виконано! Щоправда, двоє штанців на 2-3 см коротші і низ у всіх - це просто зизгаг. Але жодного вільного клаптика не залишилось! (Якщо рахувати гривнями, то 4шт штанців коштували 86 грн і 4-5 годин роботи.)

Дуже рекомендую такі штанці: вони легкі в пошитті, дитині в них комфортно і тепло, а коштують в три-чотири рази дешевше, ніж готові.

Розмір 98.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Чтв, 29/12/2016 - 14:05
автор: Олена Рапова

Світлано, одне задоволення бачити таких усміхнених хлопчиків:)

Штанці гарні. Тим більше, дітям їх потрібно багато.

Окрема подяка за детальний опис роботи з викрійкою і багато фото. Ось і наявний приклад, що таки треба звертати увагу на рекомендовані тканини. Для цієї завуженої моделі потрібні біеластичні трикотажні полотна. І так, погоджуся, що завужені брюки якось краще дівчатам пасують. Принаймні, як на мій консервативний смак:)

Чтв, 29/12/2016 - 14:29
автор: Svitlana

Так-так, згодна з усім. Але я бачу багато хлопчиків з завуженими брюками, джинсами та шортами! Звісно, мода - це мінлива штука і все завжди повертається до класики. До речі, джинс - стрейчевий і все одно важко.

Чтв, 29/12/2016 - 20:53
автор: Люда

Ну, мама, шо ввійшла в азарт, то ввійшла! Як в часи перестройки при дефіциті! =)) В мене колись було так само багато голубих колгот ))) Мама аргументувала, шо я їх часто на колінах дерла )) Мамам видніше ))) Може і я колись теж такою буду ))

Хай здоровий зносить, а мамі - натхнення і ентузіазму в подальшому серійному виробництві! =)))

Чтв, 29/12/2016 - 21:10
автор: Svitlana

Аааа :) Смішно, вірю :) А от коли привчаєш дитину до горшечка, то волосся дибки стає ))) По 15-20 разів буває на день брудних речей. Коли холодно, то повільно сохне... Цього боялася, готувалася до зими. Для цього періоду багато речей потрібно. А якщо дитина рухлива, то сенсу добавляється )))

Цей блок не удаляти.

Шорти на розтяжному поясі

Щоб цілими днями бавитися на пляжі, юним серфінгістам нічого не потрібно, окрім вільної майки і...

27.95грн.

Жакет короткий з рукавами-крильцями

Щоб не обгоріти на сонці, накиньте тонкий жакет із шалевим коміром і рукавами-крильцями XL. Він...

27.95грн.