• автор: Єлізавета Риженко
  • дата: 07.09.2015
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


Сукню зі штапеля шила на хрестини племінника. Шкода, звичайно, було різати такі квіти, але дуже хотілося пошити саме цю модель (№102). Максимально спростила викрійку, відмовилася від підкладки, деталь переду сукні зробила подвійною без шва посередині. Шви або французькі, або оброблені косою бейкою. На сукню купувала 1.4 м тканини, але рукава довелося викроювати не по дольовій нитці. Вирішила заощадити, адже постійно залишаються непотрібні обрізки тканини, а даремно... Більше так не роблю. Ця модель дуже вигідно підкреслює фігуру, на мій погляд. Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Втр, 08/09/2015 - 09:52
автор: ОленаДон

Завжди раніше, коли бачила це плаття, думала, що це стрейч-котон! Дуже здивувалась, що це - штапель!Ну, а блондинки та блакитний - просто створені один для одного!

Срд, 09/09/2015 - 15:16
автор: Таня Боровик

До лиця суконька! Свіжа, по-літньому яскрава. Вже сумую за теплими днями. Як добре, що є чудова можливість, споглядаючи яскраві світлини, знову поринути в літо.

Срд, 09/09/2015 - 21:31
автор: Єлізавета Риженко

Дякую, дівчата! Олено, сукня м'ятного кольору чи "тіффані", як зараз модно говорити. Можливо мій старенький фотоапарат не передав повністю колір або екран комп'ютера.

Суб, 12/09/2015 - 15:39
автор: Ольга

Люблю такі квітчасті сукні! Одразу настрій піднімають, як одягнеш!

Цей блок не удаляти.

Сукня трикотажна зі зборками на спідниці

Обтисла сукня з глибоким V-подібним вирізом дозволить продемонструвати усю красу фігури. Дрібні...

33.50грн.

Накидка а-ля пончо

Попереду багато цікавого, залишилося тільки захопити об'ємну накидку а-ля пончо, яку ви пошиєте...

0грн.