• автор: НАДІЯ
  • дата: 14.06.2017
  • складність:
Подобається  8
Поділитись:

Опис


Всім привіт із ................ ))) На форумі точно є дівчата з цих місць))) Хто впізнає, пишіть у коментарії, цікаво))))
Сьогодні я з кюлотами! У мене це вже другі! Хто ще сумнівається - обов'язково шити і носити)))) З журналів за останні кілька років, вибрала найширші, та й ще на свій 36 розмір взяла за журналом 38. Мені хотілося б ще ширше. Тканина поплін, тонка, але щільненька. На вигляд схожа на котон. Зміни трохи були. Блискавку перенесла в бічний шов, кишені не в швах, а з підкрійним бочком (не впевнена що правильно назвала це). Довжина журнальна, з відворотами, вони мені здалися потрібні, щоб врівноважити низ. Чоловікові подобається. Люди на них ніяк не реагують, це спостереження для тих хто вважає кюлоти сильно екстравагантними. ))) Браслетики тут.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Чтв, 15/06/2017 - 16:47
автор: Олена Рапова

Надю, стильній образи з кюлотами! Для подорожі один з найкращих варіантів, якщо не хочеться бути у джинсах, як усі навколо:)

Місцини мальовничі, зізнавайся, де ж це?

Чтв, 15/06/2017 - 22:38
автор: Ірина

  Стильно, зручно, гарно - все що можна сказати!

Птн, 16/06/2017 - 21:55
автор: Тетяна Гарькава

Шикарний вигляд .

Суб, 17/06/2017 - 11:17
автор: Svitlana

Надійко, я декілька разів вже переглядала Ваші кюлоти :) Вперше, як відкрила, то відчуття було: "які ж вони широкі". Але в описі Ви вказали, що саме такі і хотіли, то я заспокоїлась. Наступного дня вже з іншим настроєм відкрила Ваш виріб і зовсім інші думки виникли: мабуть, зручно і комфортне відчуття, відкритість рухів і вільне пересування, скажімо, по такій природі, що на фото :) Наприклад, спідниця-олівець і не мріяла про такі функції :)))

Пон, 19/06/2017 - 09:38
автор: НАДІЯ

Дякую)))) Точно зручні, і точно комфортні))) Ширина штинини ширша за талію))) Коли фотографувались, кажу чоловіку, глянь чи ШТАНИ не дуже зім'ялись, а він каже, так ти ж казала, що це СПІДНИЦЯ))) Ось така цікава річ)))) А в спідниці олівці, мені навіть стояти не зручно))))) 

Пон, 26/06/2017 - 16:08
автор: Лорка

Надю, ці  штанці Вам дуже пасують! Стильно, по-молодіжному! Уявляю, як в них зручно. Років 20 тому були в моді брюки-спідниці схожого крою, так я з них не вилізала. 

А місце це я не знаю.... Розкажіть, нарешті!

Птн, 30/06/2017 - 10:26
автор: НАДІЯ

Дякую)))) Справді зручні, і дуже актуальні)))

Здаюсь! Ну думала, що Житомир тут точно впізнають)))))

Вихідними досліджували красоти житомирщини, на фото Коростишівський кар'єр, Житомир, с. Дениші (руїни маєтку цукрозаводчиків Терещенків). Місця відомі серед альпіністів, іздять туди тренуватись, ми трохи стостерігали за ними, такі спритні)))))

Срд, 05/07/2017 - 10:50
автор: Лорка

Місця дійсно дуже красиві! Дякую, Надійко, за екскурсію!

Цей блок не удаляти.

Пуловер прямого крою

Короткий пуловер з бахромою біля горловини і по нижньому краю внесе у ваш образ етнічну...

33.50грн.

Сукня мереживна з нижньою сукнею

Ажурна верхня сукня з фестонами по всіх краях надягається поверх сукні без рукавів, із завищеною...

33.50грн.