• автор: Надія
  • дата: 22.05.2017
  • складність:
Подобається  3
Поділитись:

Опис


Я не планувала приймати участь у конкурсі, тому що зовсім не вмію малювати. А ось ідей у мой голові безліч! Та от тому і запитала себе - а чому ні!?)

До вашої уваги літнє пальто або і весняно-осіннє, у моєму випадку в смужку. Це та річ, яку я дуже хочу мати у своїй шафі. По-перше вона повина бути тільки з якісної натуральної тканини, це бавовна обо льон. По-друге - не мати підкладки. Внутрішні шви бажанно обробити контрастною косою бейкою, мені бачиться - зелена або жовта, або мабуть навіть у зірки черно-білі!) Це надасть експресії та шику виробу, тому що якісна та гарна річ повина бути ідеальна та цікава, як зовні так і з вивороту.

Вдягати пальто можно як без застібки так і з поясом. Пояс повинен бути широкий, шоб мати змогу прикрасити пальто гарним бантом, та навіть одягти його до театру!

Поділ можна прикрасити китицями чорними або білими. Рукав середньої ширини, який можна підвернути до бажаної довжини. Виріз горловини може бути як круглий, так і V-подібний.

Модель підійде для жінок різного віку, та розміру.

Пальто може бути одягнене як туніка на пляж, або для прогулянок по місту із джинсами, а також з класичними брюками дудочками. Та завдяки кольору - добре комбінується з яскравими кольорами.

Ось така проста, але практична річ!

Дякую за увагу!

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Пон, 22/05/2017 - 19:58
автор: Таня Зосімова

Надія, хочу, хочу таке собі, на всі випадки життя! Вже мрію, як вдягну в прохолодну погоду на морі :) Додайте мені ще пару китиць  на кінчиках пояса, і це буде сама улюблена річ в моєму літньому гардеробі. У мене навіть є сережки - китиці у стилі бохо до цього пальта. Все, све пора запускати у массове виробництво, буде мати не аби який попит!!!

Успіху!!! Вболіваю за Вас і за пальто, звісно ж :)

Втр, 23/05/2017 - 09:21
автор: Надія

Тетяна, мені дуже приємно, що Ви по моєму малюнку-ескізу так добре зрозуміли саму ідею!)) Дякую за підтримку!

Чтв, 25/05/2017 - 10:00
автор: Олена Рапова

Надю, модель пальто абсолютно може бути реалізована. Універсальна модель, а оригінальний декор китицями додасть динаміки образу. Успіху у конкурсі!

Цей блок не удаляти.

Пуловер із горловиною човником

Ловися, рибко, велика й маленька! Очікування кльову покращить трикотажний пуловер асиметричного...

33.50грн.

Спідниця міні з імітацією запаху

Ловіть момент, щоб продемонструвати свої стрункі загорілі ніжки, - у шерстяній міні-спідниці на...

33.50грн.