0

Міжнародний День в'язання 2016

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 14.06.2016
21
Поділитись:

Опис


Дорогие мои форумчанки, как Вы наверное уже знаете, ежегодно во вторую субботу июня на планете Земля проходит Международный День Вязания на публике. Для меня- это долгожданное собитие, т.к. в Украине это впервые. Не могу не поделится с Вами своими впечатлениями и безграничной радостью. В рамках проэкта проходил конкурс вязания на скорость, у меня третье место ;)

Так же прошел конкурс на вязание пинеток и шапочек. Все что было связано в этот день с любовью, передается в Дом Малютки города Кременчуг. 

Удивил меня тот факт, что мужчины у нас вяжут лучше женщин ;)

Организация праздника тоже очень порадовала. Спонсоры были щедры. Пряжа и призы шикарны.

Таких эмоций и ярких впечатлений просто в Парке я давно не испытывала. Спасибо всем причастным!!!

Інші вироби користувача
+ коментувати

21 Коментар

Таню, дякую за репортаж і чудові фото! Рада, що ви мали змогу прийняти участь у цьому святі:) Колись в іншій віртуальній спільноті я виступила з ініціативою проводити День в'язання на ФФ. Було цікаво подивитися на багато в'язальних робіт в один день. Думаю, варто і на нашому сайті наступного року започаткувати таку традицію. Вітаю з призовим місцем!

Дякую, Олено! Словами важко передати ту атмосферу й настрій, які вітали на Святі. Емоціі зашкалювали у всіх присутніх. Стан ейфоріі захоплював навіть тих людей, що просто гуляли парком. Дамочка з мопсом попросила спиці і теж приєдналась ;) . Слава богу, завдяки спонсорам ,пряжи було дуже багато.Дві жіночки, прогулюючись , обізвали нас "Сектою в'язунів", а на зворотньому шляху забажали теж приєднатись до нас.

Таню, це , дісно , Ваш день.Вітаю.Ви витворюете такі чудові вироби , справжня майстриня. Зичу Вам творчих успіхів і втілення в життя усіх ваших задумів.

Дуже дякую! Тетяно, а чому Ви нам нічого новенького не демонструєте, впевнена Вам також є що показати ;)

Мої вітання! І ще: це дуже круто - такі веселі змагання з доброю метою.

Дякую, Svitlana! Це щастя - усвідомлювати, що ти можешь хоть щось зробити для інших, тим більше крихіткам з Будинку Маляти.

Примите и мои поздравления! :-) Глядя на такие яркие, веселые фотографии, захотелось оказаться там и приобщиться к вашему вязальному сообществу. Связанный тролль и пончики - прелесть *-*

Наташа, спасибо огромное! В следующем году обязательно приходите, вход свободный для всех желающих. Анонс найдете на этом сайте в разделе новостей ;)

Тетяна, дякую за такий цікавий пост, та що долучили нас до цього свята!!!
Такий стілець та плед мені теж потрібні!))) Вітаю з перемогою!
Ох, ну і підняли ж Ви мені настрій з ранку!))

Дякую, Надюша! Приіжайте в Киів, сплетемо не один плед та стілець ;) Треба нам вже свято Бурда влаштувати і зібрати всіх форумчанок разом в одному місці, так вже хочеться всіх побачити ;)

клас, вітаю)))) і чому я про все дізнаюсь вже пост фактум)))

Дякую, Надюша! Все , наступного разу без тебе не піду ;) обіцяю ;)

Первый год слышу о таком празднике. Даже захотелось приобщиться)))

Буду очень рада! Праздник действительно необычный, но очень захватываючий. Настолько душевный и яркий, что забываешь обо всем и погружаешься в атмосферу творчества. Такое невозможно забыть, обязательно приходите в следуючем году ;) !!!

Таню, по доброму заздрю!!! Уявляю, як там було цікаво, якщо навіть від фото очей не відвести! Дуже б хотілося побувати на такому святі! Підтримую ідею зустрічі! )

Дякую, Лора! Нажаль фотки - це приблизно 1% від побаченого, словами не передати - треба приіхати і подивитись, задоволення гарантовоно ;)

Таню! Вітаю з призовим місцем! Дійсно, дивлячись на фото, заряджаєшся позитивом! Стільки майстерності та тепла! Стілець ваших рук справа7 Незвично бачити чоловіків зі спицями в руках! Вони, виявляється, ще й в'язати вміють!

Дякую, Іро! Стілець не мій, але собі вже на дачу роблю подібний ;) Чоловіки мене теж здивували - в'яжуть дуже якісно і охайно. Свято захоплююче, приіжайте наступного року з донечкою ;)

Дякую за запрошення! Показуйте стілець, як доробите. Ваші в'язані речі відрізняються особливим шармом.

Танечка, с праздником вас! Это, действительно, ваш день: я вашими вязанными вещами всегда любуюсь :) Радует, что в последнее время наши люди стали креативнее в вопросах проведения различных праздников и мероприятий. Завидую белой завистью, тоже хотелось бы побывать на таком мероприятии. С призовым местом вас! А по поводу вяжущих мужчин, так меня этим не удивишь: у меня одноклассник в школе вязал и директор школы обвязывал свою жену (классные и стильные вещи у него получались).

Спасибо большое, Лена! Хотелось бы, что бы и остальные мастерицы нашего сайта были тоже на этом празднике. Мне Вас не хватало ;( Надеюсь, что этот праздник приживется в Украине и будет проходить во всех городах!

Хіт продажу