Неправильна вишиванка

  • автор: Люда
  • дата: 26.06.2017
  • складність:
Подобається  6
Поділитись:

Опис


Сьогодні прочитала статтю про особливості пошиття шифону https://burdastyle.ua/encyclopedia/anatomiya-modeli/materialy/15-pravyl-yak-pryborkaty-shyfon. Згадалась приказка "Якби знав, де впадеш - постелив би." І подумала, шо в цьому випадку "постелити" можна було б. Вимучену а-ля шифонову спідницю на виставила, бо а) - не було чим гордитись; б) - банально в неї не влізла :)))).

Але це наштовхнуло мене на думку показати мою "неправильну" вишиванку. Просто, як приклад, чого не треба робити. Шоб хтось, такий, як я, мав нагоду "постелити", або взагалі "не падати" ))))

Отже

Вкінці весни я домучила вишиванку, яку не буду одягати і думаю куди би її сплавити. 

По-перше, вишивати рукава я почала знизу. І при зборці до манжетів велика частина узору ховалася в складках. Довелось залишати рукава з широким низом. На майбутнє, якшо захочеться знизу куліски, то вишивку буду робити вище.

По-друге, виявилось складним знайти банальну викрійку реглан для сорочки. Я взяла з "Шити швидко і легко" (весна-літо 2016, модель 3 Б) саму наближену - з вирізом кармен. І пожаліла. Бо на плечах її носити не буду, а на шиї та куліска ну дуже груба і неакуратна. Окрім того, сам виріб - широчезний (це при тому, що я брала на 2 розміри менший). Все правильно, він мав бути на плечах - тому і широкий. 

По-третє, як важливо розбиратись в правильній тканині. В мене була якась біла - трохи синтетична, трохи тягуча і не сама тонка, м'яко кажучи. Після першого прання вона стала сіруватою. :( І якби я правильно вибрала тканину, то і ширина, і куліски не створювили б такої дисгармонії.

Ну, на помилках вчаться ))) А краще було б про них прочитати і не робити ))))

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

  Людо, не засмучуйтесь! Мені дуже подобається вишивка, да і сама вишиванка досить оригінальна!  А без помилок і не досягнути висот майстерності.

Дякую! Мені теж шкода тої вишивки ))

Людо, дуже вдячна вам за показ цієї "вимученої" вишиванки. Мало хто зважиться показати невдалий виріб. Але це так цінно для тих, хто шиє і вчиться шити.

Відразу декілька прикладів, як краще не робити:) 

Хоча взагалі вишиванка не здається аж занадто невдалою. Під настрій, за якоїсь нагоди можна і вдягнути іноді. Сама вишивка просто чудова!

Дуже дякую :)

До речі, тут у мене був також дебют у новій техніці вишивки - лічильна гладь. І орнамент цей мені теж дуже подобається )

Людо! Вишиванка Ваша цікава вийшла. Не вважаю її невдалою. Вишивка гарна, щкода, що носити не будете.. Можливо, якось можна переробити так, щоб Вам подобалось? Геть запросто спустила б Вам виріз на плечі.. Зробити не на кулісці, а на планці чи невеличкій кокетці. Можна спробувати з тканини в колір вишивки. Чи ще щось придумати.. Тільки не закидайте сорочку!

=)))) Мені теж щось рука не піднімається її позбутися )))) 

Може, і справді спробую її реанімувати )))) Але, в будь-якому разі, треба буде розпорювати і середню частину добре таки зменшити )))

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки розкльошеного крою з бавовняної саржі

Білі брюки комбінуйте з різними топами. Як приємно бути весь час різною! ...

35 грн.

Зараз переглядають

Топ трикотажний з американськими проймами

Трикотажні топи приталеного силуету з американськими проймами. ...

40 грн.

Спідниця максі з призбореним поясом

Чарівна максі-спідниця з призбореним поясом, що нагадує фасон paper bag («паперовий пакет»), дуже...

40 грн.