#нетількивишиванка, а й сукня-парашут, чи нічна сорочка)

  • автор: Люда
  • дата: 23.08.2020
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


Ця сукня шилась скоріше, як макетна для гіпотетичної вишиванки (колись в майбутньому, якщо таки зберусь...) Тканинка тоненька легенька сорочкова, щільністю 63 г/кв.м - ідеальна для літа, тільки з одним мінусом - трохи просвічується. Тому, пошила ще нижню сукню з мусліну. Так трапилось, що макет не лише добре сів на мене (трохи задовгі рукави завузила ґудзиком з петелькою), а й потрапив в категорію популярних зараз суконь-парашутів. Таким чином пробна річ носиться частіше, ніж інші і на диво збирає компліменти =) Правда, якось один колега пожартував, що я, певне, довго спала і прийшла на роботу в чому проснулася =) Мені також ця річ трохи нагадує нічну сорочку (особливо, коли без паска). Але це мене не бентежить, бо, люби Боже правду, в ній зручно, як в одязі для сну! ;)

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Людо, сукня шикарна! Недарма вона збирає компліменти. Стильна, з етно-колоритом, модного об'єму. Класний образ із плетеною сумкою.

Дякую! Дуже приємно!
Тішуся, що викрійки burda універсальні і актуальні водночас - в руках різних людей вони перетворюються на речі з таким різним характером!

Підписуюсь під кожним словом характеристики цієї сукні і додаю свій комплімент. Ваша сукня ніжна і повітряна, Вам в ній чудово!

Спасибі! Мені дуже приємно!

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Футболка з короткими рукавами-ліхтариками

Квітковий принт, призборені рукавчики-ліхтарики - і звичайна футболка має вже зовсім інакший...

40 грн.

Зараз переглядають

Топ трикотажний з асиметричними деталями

В оригінальному топі з асиметричними верхніми деталями переду і спинки, на яких закладені складки...

35 грн.

Сукня силуету ампір з бантовими складками

Трикотажна сукня для маленької модниці. Бантові складки підкреслюють лінію ампір. ...

40 грн.