• автор: Таня Зосімова
  • дата: 05.09.2016
  • складність:
Подобається  19
Поділитись:

Опис


... Я що сплю?! Ні? А чому тоді такі дивні відчуття, наче сплю...

        Любі моі форумчанки і всі причетні до цього проекту!

Запрошую Вас розділити зі мною мою маленьку-велику перемогу к конкурсі "#хочувжурнал".

   По-перше, хочу подякувати редакціі, яка звернула увагу на мою роботу і гідно оцінила іі. ( Я дійсно, дуже старалась). Уявляю, як було важко, з такоі кількості претендентів, вибрати одного.

   По-друге, хочу подякувати форумчанкам за такі теплі і  яскраві коментарі, ви навіть не уявляєте, як вони окриляють. Ваша підтримка - це вже перемога для мене. Без Вас я б ніколи б не досягла тих вершин майстерності, які допомогли мені перемогти!

   По-третє, хочу подякувати своім конкуренткам. Дівчата, це завдяки Вам, я кожен день піднімала собі  планку і намагалась досягти досконалості у шитті. Саме Ваші чудові вироби, спонукали йти далі без зупину. Я вважаю, що не тільки моя робота заслуговує публікаціі в улюбленому журналі. Ваші роботи не меньш гідні, просто цього разу мені трішечки більше повезло (мабуть допомогла підтримка інших форумчанок, які щіро бажали мені перемоги). Тому не опускайте рук і продовжуйте йти до мети, тим більше, що конкурс триватиме й далі. Я впевнена, якщо вперто крокувати до мріі, то вона обов'язково здійсниться.

     Ще раз,  всім дякую! Дуже Вас всіх люблю!!!   

Інші вироби користувача
+ коментувати

19 Коментарів

Пон, 05/09/2016 - 23:14
автор: Ірина

  Таню, щиро вітаю з перемогою! Гідна  робота! Ваша наполеглевість  та завзятість привели до перемоги.

  Продовжуйте й  надалі вражати форумчанок своїми виробами! Натхнення та творчих ідей!

Втр, 06/09/2016 - 07:05
автор: Таня Зосімова

Дякую, Іро! Досі не вірю, что це трапилось. Чекала і на Вашу участьу конкурсі, у Вас стільки достойних робіт.

Пон, 05/09/2016 - 23:50
автор: Таня Боровик

Де це? Де це вже розповідають про перемогу? Я, як завжди, останньою дізнаюся?! Піду шукати та насолоджуватись...Тетяночко! Вітаю з першою перемогою на сайті! Бажаю щиро, щоб вона тебе окриляла та надихнула на нові рукотворні шедеври!Вболівала за тебе! Своєю працею ти заслужила перемогу. Ура!!!

Втр, 06/09/2016 - 07:26
автор: Таня Зосімова

Дякую, Танюша! Мені здається, що цю перемогу вибороли для мене ви і інши форумчанки. Стільки дівчат  вболювали за мене, писали такі чудові коментарі, надихали , а мені залишалось  лише  просто шити. Такоі арміі прихільників у мене в житті не було, я у захваті від такоі уваги до себе. Відчуваю себе якоюсь зіркою, окриленою надхненням. Неймовірне відчуття;)

Втр, 06/09/2016 - 07:53
автор: Лорка

Таню!!!!! Ура!!! Я так радію, неначе це моя перемога!) А все тому, що дуже- дуже цього чекала! Не може така талановита і креативна людина залишитися без нагороди!!! Щиро вітаю!!! 

Втр, 06/09/2016 - 08:44
автор: Таня Зосімова

Лора, дякую! Частинка цієі перемоги дійсно Ваша. Я завжди відчувала Вашу підтримку, хочь і на відстані. Ваші роботи спонукали мене шити і шити наві моделі, за це я Вам дуже вдячна. Дякую!!!

Втр, 06/09/2016 - 08:25
автор: Олена Рапова

Таню, а я казала, що жакет-спенсер - впевнена заявка на перемогу. Як у воду дивилася:) Вітаю із заслуженою перемогою! 

Втр, 06/09/2016 - 08:51
автор: Таня Зосімова

Олено, не можу знайти слів, щоб подякувати Вам особисто. Це ж Ви (мабуть і не підозрюючі) пробудили в мені сплячий швацький талант. Завдяки Вашим роботам й коментарям я повірила в те, що  і я , людина з єкономічною освітою, яка ніколи навіть на курси по шиттю не ходила зможе шити такі складні речі. Я прийшла на сайт з в'язанням і простими спідничками в складочку, а вже через кілька місяців, крокуючи Вашими порадами здивувала сама себе ;). Щіро Вам вдячна за цю перемогу, вона моя завдяки вашій підтримці!

Втр, 06/09/2016 - 10:35
автор: Катерина Нуштаєва

Танюша, я ещё раз от всего сердца поздравляю Вас с такой блестящей победой! Работы у Вас все очень интересные, разноплановые, яркие, а это лишний раз доказывает Ваше мастерство!

Желаю, Вам Творческого Вдохновения!!!

 

Втр, 06/09/2016 - 10:45
автор: Таня Зосімова

Спасибо огромное! Очень приятно читать такие искренние поздравления. Второй день нахожусь в состоянии эйфории и восторга, столько поздравлений, столько комплиментов! А ведь я просто сшила себе жакет. Кто бы мог подумать, что будет такой эффект. Я счастлива! Творческих идей в голове море! Вдохновения теперь года на три хватит, не меньше ;).

Втр, 06/09/2016 - 10:53
автор: Олена (georgina)

Вітаю з перемогою, Таню!Ви її заслужили. Надихайте нас і надалі своїми гарними оригінальними творіннями.

Втр, 06/09/2016 - 11:04
автор: Таня Зосімова

Дякую, georgina! Тепер чекатиму і від Вас нових виробів, я шукаю надхнення на форумі і кожен раз знаходжу його у новинках форумчанок ;).

Срд, 07/09/2016 - 12:56
автор: Svitlana

А я гадала, що сукня перемогла :) Тільки з коментарів випливло, що це був жакет :) Вітаю!

Срд, 07/09/2016 - 14:05
автор: Таня Зосімова

Дякую, Світлано! Сукня може б і виграла, як би я жакет не зшила ;) 

Срд, 07/09/2016 - 12:56
автор: Svitlana

А я гадала, що сукня перемогла :) Тільки з коментарів випливло, що це був жакет :) Вітаю!

Птн, 09/09/2016 - 13:32
автор: Наталья

Я так за Вас рада! Победа честная и заслуженная. Уверенна, что теперь Ваш творческий запал разгорится еще сильнее и ярче, а уже в ближайшем будущем нас ожидают новые чудесные творения в Вашем исполнении. Творческих успехов и  свершений!

Птн, 09/09/2016 - 15:44
автор: Таня Зосімова

Спасибо, Наталья! Я тронута до глубины души. Даже представить себе не могла, что найду на сайте столько искренних и талантливых друзей, которые разделят со мной мою победу. Обещаю удивлять вас и дальше. Теперь буду болеть за вас! Искренне желаю и вам ощутить этот неповторимый вкус победы (конкурс продолжается и у вас есть шанс, не упустите;)

Пон, 12/09/2016 - 09:36
автор: Надія

Тетяна, я трохи із запізненням, але не привітати не могла!) Ви як ніхто заслуговуєте на цю перемогу, і навіть не жакет у цьому винной, а всі Ваші прекрасні роботи! Так тримати! Дуже за Вас рада! І ще раз - вітаю!

Пон, 12/09/2016 - 09:57
автор: Таня Зосімова

Дякую, Надюша! Я вже почала хвилюватись, де Ви пропали?!

 Моя перемога відчасті й Ваша заслуга. Абсолютно всі ваші роботи і фотографіі слугували для мене неаби яким надхненням. Скажу відверто, вболювала за Вас ;). Вірю, що Ваша перемога вже  близько, хоча для мене Ви давно ідеал. Буду й далі з нетерпінням чекати Ваших нових шедеврів і вболювати за Вас у наступному турі конкурсу :)

Цей блок не удаляти.

Жакет двобортний і сукня-футляр на бретелях

У лаконічній сукні без рукавів і короткому жакеті з двома рядами декоративних ґудзиків ви будете...

33.50грн.

Сукня на бретелях-зав'язках

До чого ж вони схожі! Обидві в однакових сукнях, тільки на маминій є ще й вузькі бретелі. ...

33.50грн.