• автор: Наталія
  • дата: 05.09.2018
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


Добрий день!

Мабуть всі форумчанки пам"ятають сукню з матроським коміром в морському стилі. А я побачила в цій моделі шкільний сарафан. І не помилилася. Маленький розмір для невисоких - те, що потрібно. Тканини було всього 1 метр. У журналі 2,45м!

Але ... перед, спинку і кишені замість основної тканини - на підкладку, мінус 8см довжини спідниці, мінус комір і, диво сталося! Викрійка помістилась. Більше нічого не змінювала. На моїй дівчинці є невелика свобода в грудях, але вона не зайва, навіть навпаки потрібна для блузи. Пояс прикрасила пришивними стразами.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Птн, 07/09/2018 - 20:21
автор: Тетяна Гарькава

Чудова модель,така стильна ,схожа на червоний сарафан з серпневого номеру(моя мрія).Просто класно ,що в мами золоті ручки і маленькій модниці є таке гарне вбрання!Успіхів дівчинці в навчальному році ,а мамі творчих ідей

Пон, 10/09/2018 - 21:26
автор: Наталія

Дякую, Тетянко, за Ваші побажання! Це моя внучка Маргарита і я з задоволенням шию для неї. То ж окрема подяка за маму :) А Вам бажаю здійснення всіх мрій!!

Пон, 10/09/2018 - 09:42
автор: Олена Рапова

Оце так перевтілення викрійки! І не скажеш, що це "матроська" доросла сукня. Оригінальний сарафан і вашій дівчинці в ньому дуже гарно.

Пон, 10/09/2018 - 21:44
автор: Наталія

Почалося все з пошуку викрійки спіднички А-силуету зі складочками. Не хотілося самій моделювати, а швиденько перемалювати готове креслення. І тут попався цей сарафан! І так закортіло його відшити, що навіть хватило 1 метру тканини. Результатом задоволені всі: і я, і внучка і навіть дідусь.

Цей блок не удаляти.

Пуловер прямого крою

Трикотажний пуловер, прикрашений яскравою зіркою. ...

27.95грн.

Шорти на розтяжному поясі

Щоб цілими днями бавитися на пляжі, юним серфінгістам нічого не потрібно, окрім вільної майки і...

27.95грн.