• автор: Олена Рапова
  • дата: 04.09.2015
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


20.11.2013

Мені подобаються сукні з незвичайними деталями. То з «конвертиком», то «пальто задом наперед». Ну як тут можна було пройти мимо сукні зі шлейфом 11/2013-129? Тим більш, що моделі зі шлейфом другої половини 18-го сторіччя розбурхували уяву. А тут як подарунок – викрійка в листопадовій «Бурді». Вирішила шити по ній теплу сукню на кожен день довжиною 65 см від талії.

Знадобилося 2 м темно-синьої напівшерсті (висота спинки плюс висота деталей шлейфу) і 70 см картатої тканини (рукави і кокетки, що викроїла за косою).

Клітинка попалася дуже складна для стикування малюнку, несиметрична. Але я постаралася максимально її підігнати. Підкладку не робила, не люблю її в сукнях.

 Зміни у викройці:

В цілому мій 38-й розмір сів відмінно. Мені подобається цей напівприлеглий силует. Рукав легко увійшов у пройму. Але шлейф своєю вагою дуже тягнув сукню назад. Довелося наново кроїти кокетки, планки і бейки горловини. Тепер шлейф не тягне, хоча все одно його вага трохи відчувається. Також між планками на спинці зробила застібку на чотири гачки з петлями.

ВАЖЛИВО!

Шлейф – це окремий елемент з двох деталей, що зшиті і вивернуті на лице, а не глибокі складки на спинці сукні, як це може здатися по фото в журналі.

По журналу «блискавка» вшита в середній шов спинки, а шлейф від лівого кутка до середини пришитий вручну, а справа пристібається на кнопки. Я перенесла «блискавку» в лівий боковий шов, а шлейф «наглухо» зашила в шов між кокеткою і нижньою деталлю спинки.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Срд, 09/09/2015 - 15:44
автор: Таня Боровик

Незвичайна, стильна, тепленька. Так приємно прохолодними осінніми днями одягнути на себе щось не лише тепле, а й гарне. Давно дивлюсь на цю сукню. Бачила різні варіанти. Весь час думала, що шлейф утворюється за рахунок складок... Вік живи - вік учись.

Птн, 11/09/2015 - 12:21
автор: Олена Рапова

Сама поки не взяла в руки журнал зі схемою викрійки, була впевнена, що то складки імітують шлейф. Навіть розгубилася, але тим цікавіша сукня вийшла. А я таке люблю:)

Пон, 08/08/2016 - 16:04
автор: Ольга Малишко

В этом платье вы похожи на английскую леди. Добротность, практичность, элегантность и безукоризненность - черты этого платья. Исключительно слегка основная ткань платья разбавлена традиционной клеткой. А рыжие сапоги гармонично завершают ваш образ. Очень люблю одежду с интересными не избитыми деталями, которые вносят изюминку в образ. Браво!

Срд, 10/08/2016 - 08:22
автор: Олена Рапова

Олю, дякую! Вочевидь, наші смаки збігаються у схильності до незвичайних деталей в одязі. Тема Англії мені близька. Мабуть, це і відбилося на цьому образі. Дуже рада, що ви саме так побачили мою сукню.

Цей блок не удаляти.

Шорти-блумери

Ясно, що влітку без шорт не обійтися! Представляємо смугасті блумери зі складками на поясі й...

33.50грн.

Комбінезон з шортами

Час вже виглянути сонечку, а малятку покрасуватися в короткому комбінезоні з контрастною обробкою...

33.50грн.