• автор: Татьяна Чепик
  • дата: 10.08.2017
  • складність:
Подобається  8
Поділитись:

Опис


Це той випадок,коли сукня підбиралася уже під куповану тканину. А тканина була куплена під сумочку,яка дуже мені подобається, але мало який одяг підходить з мого гардеробу. Модель мені дуже подобається, як на мене - елегантна і незвичайна. Нічого не змінювала в викройці, все добре підійшло. Єдине, що засмутило, з часом на вставках, які я шила із шкіризамінника, тканина почала тріскатися. Може неякісне виробництво, а може від напруги, силует же моделі прилягаючий. Це все в скарбничку досвіду.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Чтв, 10/08/2017 - 11:22
автор: Олена Рапова

Тетяно, мені дуже сподобалося поєднання різних матеріалів в цій моделі. І всередині сукня виконана так старанно. Коли майстрині стільки уваги приділяють вивороту, це свідчить про справжню любов до шиття.

Суб, 12/08/2017 - 13:34
автор: Татьяна Чепик

Спасибо большое!Да,я люблю когда изнанка красивая, не жалко на это потратить больше времени,тем более когда процесс приносит удовольствие.

Чтв, 10/08/2017 - 12:39
автор: Зоя

Красивое платье ! Вам в нем очень хорошо, идеальная посадка по фигуре, подчеркивает удачно силуэт. Качественное исполнение, видно, что Вы вложили в изделие частичку души, а уж про то, сколько труда вложено ....... каждый, кто шьет, знает. Поэтому очень понятно Ваше огорчение по поводу потрескавшейся экокожи. И дело не в прилегающем силуэте, а скорее всего в качестве ткани. Сталкивалась на своем опыте. Но , к сожалению, заранее не угадаешь. А история Вашего платья - как в сказке про репку, только ткань под сумочку, фасон под ткань ))))) Платье - сказка !!!!!!!

Суб, 12/08/2017 - 13:35
автор: Татьяна Чепик

Зоя, спасибо большое!!!

Чтв, 10/08/2017 - 15:12
автор: Yuliana Do Підлубна

Гарне поєднання кольорів. Сукня вийшла елегантна, личить вам. У мене також є цей випуск журналу і я колись також по цій викрійці шила сукню (поєднувала темно-синій габардин і темно-синій атлас). Шила ще не маючи досвіду, тому не ношу її, але хочу перешити так як ця модель сукні дуже мені подабається.

Суб, 12/08/2017 - 13:36
автор: Татьяна Чепик

Спасибо большое! Модель и правда очень интересная. Однозначно надо шить)))

Чтв, 10/08/2017 - 14:20
автор: Таня Боровик

Таню, дуже вдала сукня! Акуратна індивідуальна робота. Милують око Ваші фото. Така краса! Ви - величезна молодчина. Давно задивляюсь на цю модель. Так шкода, що тканина потріскалась..

Суб, 12/08/2017 - 13:38
автор: Татьяна Чепик

Спасибо большое,Таня!!! Жалко,не то слово (( Буду пробовать ещё реанимировать.

Цей блок не удаляти.

Сукня приталеного крою з воланом

Глибокий розріз біля горловини, що застібається на ґудзик з повітряною петлею,...

27.95грн.

Сукня, що підкреслює фігуру

Чорна сукня в червону цяточку, з напіввідкритим ліфом, пришитими чашечками та вузькою спідницею,...

27.95грн.