Теплий пуловер

  • автор: Лорка
  • дата: 30.11.2018
  • складність:
Подобається  6
Поділитись:

Опис


Добрий день!

Цей пуловер не був запланований, шився швидко, спонтанно для подорожі. Модель також народжувалась в процесі пошиття. 

Спочатку планувала пошити пуловер з 12 номеру за 2012 рік ( останнє фото), та виявилося, що там рукав вужчий, ніж мені був потрібен. Шукала схожу викрійку і зупинилася на вказаній. Так як в журналі це куртка, вибрала 36 розмір. Тканина - щільний трикотаж, вистачило 1,4м. На внутрішню частину кишень використала залишок підкладкової тканини точнісінько такого кольору. От як після цього не зберігати ті обрізки!) 

Додала підплічники, зроблені з основної тканини.

Після першої примірки зрозуміла, що у вигляді простого прямого пуловеру ця річ мені не подобається, вирішила додати куліску, як у куртці. І такий варіант влаштував більше! На обробку куліски також пішла підкладкова тканина. 

Із залишку тканини пошила снуд. Це просто прямокутник, зшитий у кільце і оброблений по краям. Тепер одягаю його і з іншими речами, дуже тепло і зручно.

Ось і все. Дякую за увагу!

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Суб, 01/12/2018 - 09:55
автор: Зоя

Ой, Лора, как классненько ! Какой превосходный результат спонтанных действий ))))) -  мягкая, уютная, стильная вещица! Ткань ( фактура и цвет ) - нравится, качество пошива - нравится, как смотрится в целом - тоже нравится !!!! Особо хочу отметить идеально посаженную головку рукава, залюбовалась.....

Втр, 04/12/2018 - 14:04
автор: Лорка

Зоя, СПАСИБО!!! Мне тоже результат нравится все больше и больше. Ношу на работу с джинсами, очень тепло и уютно. Хочу еще с юбкой-карандаш попробовать. 

А рукав сел практически без моей помощи) Выкройка очень хорошая! 

Пон, 03/12/2018 - 10:07
автор: Марина

Ой, как я люблю такие универсальные штучки! Тепленько, удобненько, красота! Чудная идея и, как всегда, замечательное воплощение!;)

Втр, 04/12/2018 - 14:05
автор: Лорка

Спасибо, Марина, за оценку моей работы!!! Очень приятно!!!

Пон, 03/12/2018 - 21:13
автор: Олена Рапова

Лоро, приєднуюся до Зої і Марини - милуюся акуратною роботою (як завжди) і стильним рішенням ніби такої звичайної і необхідної речі. Дякую за показ!

Втр, 04/12/2018 - 14:14
автор: Лорка

Знаєте, Олено, а для мене ця річ не зовсім звична. Наче й не пуловер, і не куртка). Застібка, яка закінчується на поясі, вводить в оману, але вона дуже зручна! Я навіть не очікувала! 

А по цій викрійці Ви вже шили пальто, тому знаєте, яка вона вдала! Власне, я й наважилася по ній шити, бо перед очима був ваш приклад.)

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Зараз переглядають

Сукня-футляр з глибоким вирізом

Смачного! Справжні італійські спагеті не зашкодять фігурі. До того ж з нашою сукнею-футляром з...

23.45грн.

Спідниця А-силуету з запахом

Струмениста спідниця з запахом і вузьким поясом, що зав’язується на кокетливий бантик, має...

62.95грн.