Улюблена викрійка. Брюки.

  • автор: Лорка
  • дата: 08.05.2018
  • складність:
Подобається  5
Поділитись:

Опис


Добрий день!
Продовжую вихваляти вказану викрійку!))
Мабуть у кожної майстрині є улюблена модель, яка стає у нагоді, коли треба пошити щось дуже швидко. Взимку у мене виникла потреба в тепленьких зручних штанцях для подорожі в Карпати, а їх не знайшлося. Згадала про викрійку шорт, яка мені дуже сподобалась, і швиденько пошила по ній брюки! Вона мене знову не підвела!
Розмір 36, трикотажу було 1,3, вистачило. Ніяких змін у викрійці не робила. Можливо, для такої товстої тканини можна було б трохи завузити штанини, щоб не виглядали шароварами, та мене поки що влаштовує така ширина.
На поясі і манжетах проклала паралельні строчки, але на манжетах згодом їх прибрала, не сподобались. 

Ще раз вибачаюсь за пом'ятий вигляд! Фото зроблені під час "дикого" відпочинку!))

Ось і все! Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Втр, 08/05/2018 - 19:53
автор: Тетяна Гарькава

Спортивні штанці- це моя особлива любов, дома ношу їх постійно , в мене їх шість штук! Тому побачила Ваші і зразу пішла дивитись модель в журналі.Мабудь тому я пропустила цю викрійку , що вони здались мені надто широкими.Ваша модель сидить ідеально! Ну і верх у Вас вийшов ,як у фірмових , я спрощую роботу , просто вставляю широку резинку

Чтв, 10/05/2018 - 11:18
автор: Лорка

О, Таню, у мене нема такої кількості штанів! Хоча також надаю їм перевагу вдома. Навіть заздрю!) Та все можна змінити, досвід і перевірена викрійка вже є.
Дякую за підтримку!

Втр, 08/05/2018 - 21:15
автор: Зоя

Лора, завидую белой завистью, что у Вас получается выделить в швейных проектах место для пошива вот таких домашних, "не публичных" вещей. У меня ну никак не получается, отшивается, наверное, десятая часть "хотелок", остальное уходит в "глубокий тыл". Поэтому про пошив уютных пижамок, штанишек и прочего домашнего обмундирования я только мечтаю, особенно когда в магазине рассматриваю подходящие для такой одежды ткани. Ношу покупное, хотя в своем было бы в сто раз приятнее.....

Чтв, 10/05/2018 - 11:34
автор: Лорка

Зоя, я так не люблю мерить такого рода одежду!!! И, даже если покупаю, все равно подгоняю под себя. Особенно длину. Однажды даже пояс опускала, слишком высокая посадка была.
Мне легче пошить себе шорты, леггинсы, брюки, тем более, что тканей подходящих сейчас действительно очень много. И отшитого достаточно, просто не все можно показывать. Вещи "не публичные" - лучше не скажешь!)

Срд, 16/05/2018 - 14:30
автор: Олена Рапова

Гарні штанці, просторі і зручні. Не дуже люблю халати, вдома майже завжди в таких штанях чи шортах, тому зверну увагу на викрійку, дякую)

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пальто із запахом і широким шалевим коміром

Пальто із запахом і широким шалевим коміром, прикрашеним камінням, особливо личитиме високим леді...

33.50грн.

Зараз переглядають

Туніка прямого крою з глибокими вирізами

Не зважаючи на просторий крій з довгими рукавами, крепова туніка не позбавлена сексапільності…...

44.95грн.

Сукня-футляр відрізна з вирізом човником

Має елегантний вигляд і при цьому гарно підкреслює фігуру… Йдеться про сукню-футляр з вирізом...

33.50грн.