• автор: Олена
  • дата: 20.05.2017
  • складність:
Подобається  5
Поділитись:

Опис


Доброго дня! Так і не змогла відновити вхід на сайт зі старого аккаунта, тому зареєструвалась заново.  Побачила публікації вишиванок, та вирішила показати вишиванку, яку шила собі минулим літом.

Тканина - дуже щільна, таку беруть на рушники, але знаходилась в альбомі "льон", в чому я дуже сумніваюсь)) Шила по журналу Бурда Шити легко та швидко весна-літо 2016, блузка кармен 3В, але дуже ушивала. Для мене було відкриттям, що в цьому журналі викрийки можна просто вирізати. Якби я знала раніше! 

Низ прикрасила мереживом з бахромою.

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Пон, 22/05/2017 - 15:19
автор: Олена Рапова

Олено, як приємно знову вас бачити на ФФ! Із задоволенням дивлюся ваші роботи в галереях викрійок в розділі "Журнали". 

Гарна ідея використати таку тканину для вишиванки. Блузка вийшла сучасна і колоритна. Мені ШЛШ завжди подабався у тому числі і тим, що викрійки у ньому готові, тільки вирізати потрібно:)

Втр, 23/05/2017 - 15:06
автор: Лорка

Олено, я приємно вражена! Поєднання "кармен" і вишитої тканини "на рушники" виявилося неймовірно крутим! Дещо нагадує стиль хіппі, а бахрома доповнила враження. Мені дуже сподобалось!

Втр, 23/05/2017 - 20:30
автор: Олена

Чомусь не можу відповідати на крментарі.... Спробую ще))) 

Лорка, дякую! Без бахроми виглядало ну дуже вже просто. Випадково її побачила в місцевому магазині, та й сразу знайшла їй місце. А як приємно відрізнятися від всіх, коли на день міста, день незалежності чи день вишиванки ходять у однакових вишиванках, а ти ні.

 

Втр, 23/05/2017 - 16:55
автор: Svitlana

Олено, я також вдячна за відкриття того, що в ШЛШ вже готові викрійки :) Купую, купую, а того не знала :))) І ще: прекрасна ідея з вибором тканини та мережива з бахромою.

Втр, 23/05/2017 - 20:34
автор: Олена

Світлана, дякую! Сама була приємно вражена, бо просто ненавиджу переснімати викрийки з цих листів Бурди, повзаєш по підлозі, коліна болять, нічого не видно... калька повзе...  Самий неприємний  для мене момент у шитті, а тут- краса...

Цей блок не удаляти.

Жакет приталеного крою з баскою

Пастельна тканина із ніжним блиском пом'якшує стриманий крій приталеного жакета без коміра, з...

33.50грн.

Сукня з запахом і заниженою талією

У короткій сукні, що створює ілюзію двійки, вам не доведеться довго чекати попутну машину! Вгорі ...

33.50грн.