Замшева сумка. Переробка

  • автор: Лорка
  • дата: 09.11.2016
  • складність:
Подобається  5
Поділитись:

Опис


Завершила я, нарешті, розпочату ще навесні переробку. Жила у мене дуже довго замшева сумка красивого фіолетового кольору. Розмір дозволяв використовувати її не тільки щоденно, а і як валізу для подорожей. Скільки жіночих дрібничок можна було туди покласти!!! Не дивно, що з часом сумка затерлася на боках і отримала декілька плям невідомого походження. Можна було б просто її позбутися, але я дуже важко розлучаюся з улюбленими речами. Та й натурального матеріалу шкода. Вирішила переробити!

Залишила основну частину, підкладку, блискавку, тільки зменшила розмір. Перенесла ручки, сформувала дно за допомогою пластикової серветки для кухні)), поставила металеві ніжки. Навіть скористалася старою машинкою, бо нові відмовлялися шити такий матеріал.

Додаю декілька фото процесу. А ще знайшла фото 6-річної давнини, на яких добре видно сумку в оригінальному розмірі.

Розумію, що помилок зробила багато, бо вперше працювала з замшею. Але результат мене цілком влаштовує!!! 

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Чтв, 10/11/2016 - 09:58
автор: Олена Рапова

Лоро, з сумкою такого кольору і якості важко розлучатися, це я розумію:) Переробка їй тільки на користь. Вигляд актуальніший. І все зроблено дуже пристойно. Класна торбинка!

Птн, 11/11/2016 - 15:14
автор: Лорка

Дякую, Олено! Сумка по кольору підходить до багатьох моїх речей, я засумнівалася, що знайду щось схоже на заміну, тому і зважилась на таку роботу. Додам, що сумку я спочатку випрала! Для себе вирішила, що, якщо вона переживе прання, то обов"язково залишу її у себе. Все склалося!)

Птн, 11/11/2016 - 11:25
автор: Ірина

Чудова переробка! Вигляд не менш достойний, ніж оригінал! Навіть ніжки поставили (якщо не важко, розкажіть як ставили). Теж доводилось переробляти сумку для мами колеги по роботі, знаю, як це не просто.

Птн, 11/11/2016 - 15:25
автор: Лорка

Іро, ніжки - це саме просте з усієї переробки. Вони мають форму грибочка з двома вусиками. Я зробила для кожної по два маленьких паралельних розрізи в самій сумці і в пластиковому дні, вставила ніжки і розігнула вусики в сторони. Все. Можливо, є фурнітура і іншого виду, але в мене були саме такі. Дякую за коментар!

Суб, 12/11/2016 - 19:19
автор: Ірина

Дякую, Лоро за роз'яснення. Все зрозуміло, і, виявляється, доволі просто. Чесно кажучі, ще не купувала такої фурнітури, вважала, що це щось неймовірно складне.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет трикотажний з рукавами «летюча миша»

Вечірка на пляжі? У жакеті з рукавами «летюча миша», який переливається під променями сонця, що...

33.50грн.

Зараз переглядають

Брюки з глибокими складками

До жакета відмінно підходять брюки зі складками - широкі в стегнах і завужені донизу. Прорізні...

33.50грн.

Сукня розкльошеного силуету з кишенями

Ця розкльошена сукенка з різнокольоровими плямами притягує всі погляди! В глибоких передніх...

44.95грн.