Жакет однобортний прямого крою

  • автор: Люда
  • дата: 23.06.2018
  • складність:
Подобається  26
Поділитись:

Опис


В процесі підготовки і обмірковування проекту https://burdastyle.ua/forum/vidrizne-plattya-sorochkovogo-kroyu мені час від часу не давало спокою питання "А з чим його одягти?" Уява вимальвувала куртку кольору монет з принту. Моделі переглянула всі наявні і усвідомила, що косухи не хочу - приїлися трохи. В око впала ця - 118А (BURDA 10/2017). Вона викликала дивні асоціації ("бабцін комір, приштопаний до татової куртки"), веселила ефектом "миленької грубості", але аж ніяк не залишала байдужою. А коли на розпродажі ще й побачила дзеркальний шкірзам - мене вже було не зупинити! Здоровий глузд, правда, посилав "бігучою стрічкою" повідомлення: "В інструкції не було рекомендовано еко-шкіру. Не ускладнюй собі життя!.."

Висновок № 1: Інструкції пишуть не даремно :))

Забрала з пошти срібний дермантин і ... якщо я скажу, що була не в захваті, коли його розпаковувала, то це буде мало сказано. В місцях загинів - заломи, втрамбовані такі добрячі зморшки.

Висновок № 2: Якщо ще колись буду купувати шкірзам, було б добре його погнути в руках і вибрати той, що мінімально деформується.

Висновок № 3: Транспортувати і зберігати шкірзам бажано в рулонах.

Три дні в розкладеному стані молодості моїй екошкірі не додали. Отже, я зробила те, що ніколи не подумала би робити - прасувала дермантин.

Висновок № 4: Прасувати шкірзам можна. Бажано, при невисокій температурі і через папір (якщо через тканину - може перебитись її структура).

Стосовно процесу пошиття: 

- очікувано, побавилась з кишенями (приклеювала малярним скотчем);

- неочікувано помарудилась з коміром (хоча, цілком ймовірно, такі проблеми тільки в мене через вибір тканини: в першій версії він висів, як вздута дохла риба; а другій, після "вспушування" в місцях зчеплення з лицьової сторони виглядає всеодно не так, як хочеться);

+ неочікувано легко сіли рукави;

+ пати пояса в моїй куртці - 4 см (ширші, ніж згідно інструкції), рівні ширині пояса. Я вирішила не пришивати їх поверх, а приєднати в бокових швах - легше для машинки через меншу кількість шарів.

Як результат - така собі нарядненька літня куртка. Думаю, вийшов перебір у поєднанні класичного кежуалу джинсовки, ретро-коміру з тканиною футуристичного кольору та ще й невдалої якості... На додачу, може, це просто "не моє" - не мій колір, не мі фасон, не моя ширина плечей... Не знаю, чи скоро знову візьмусь працювати зі шкірзамом, але те, що навчилася я на ньому дечого - явний плюс. Абсолютно не шкодую.

P.S. 1: Це якраз той випадок, коли не хотілось своїм кривобоким виробом псувати репутацію Burda. Але цілком і повністю завіряю - викрійка вдала і цікава. Вже згодом, на польському сайті я побачила дівчину у такому жакеті http://www.burda.pl/stylizacja/kurtka-fiolet Мені сподобалось. Можливо, просто кожен фасон мусить знайти свій типаж...

P.S. 2: Стосовно висновків. Я абсолютно не претендую на істину в останній інстанції. Це умовиводи, які я зробила для себе. Можливо, вони комусь знадобляться. )

Інші вироби користувача
+ коментувати

26 Коментарів

Нед, 24/06/2018 - 07:04
автор: Людмила Шимановська

"як вздута дохла риба" - після цих слів я склалася удвоє :). Майстер. Я також маю негативний досвід  роботи з кожзамом, досвід, який дорогого коштує. Дякую за польський форум, з задоволенням пороздивлялась роботи майстринь.

Нед, 24/06/2018 - 09:59
автор: Люда

Завжди будь ласка )) Мені цікаво спостерігати за людьми з інших країн - різні менталітети, різна естетика сприйняття.

Ще подобається німецький сайт https://www.burdastyle.de/nutzer-kreationen/uebersicht?page=1

А це - сайт США, але там публікують і француженки, і гречанки, і шведки... всі, кому не лінь і хто рівно-криво знає англійську )) https://www.burdastyle.com/projects?page=1

Нед, 24/06/2018 - 17:12
автор: Зоя

Людочка, моя хорошая,о каком "псуванні" репутации Бурда Вы говорите ? Ваша работа - это такой жирный плюс к Вашему личному опыту, а также в галерею этой модели на сайте !!!! Да, есть небольшие "странности" у воротника, но они ничтО по сравнению с карманами в рамку, да еще такой формы. А петли "в рамку"! Да еще на кожзаме ! Я глазам не поверила, все пыталась приблизить фото - не мерещится ли мне ! Я бы не рискнула с ними связываться на таком капризном материале ( его же не распороть, не перестрочить - остаются проколы ). А Вы смогли, и на хорошем уровне. Опять сработал принцип ребенка - не знаешь чего бояться и не боишься ?? ))))) Отдельное спасибо за удовольствие, полученное от текста ! Ваши фразы можно разбирать на цитаты - " комір як дохла риба", "бабцін комір, приштопаний до татової куртки" ! С момента выхода синего пальто я успела соскучиться за Вашими текстами, Вы пропали на пять месяцев ! 

Подведу итоги - курточка стильная, без перебора, очень креативно и современно. Вы большая умница, что осилили такой проект. Жду дальнейших работ. И спасибо за ссылки , интересно посмотреть Бурду в интернациональном масштабе !

Нед, 24/06/2018 - 15:48
автор: Люда

Величезне Вам спасибі за таку підтримку!!!

)))) Так, дитячий принцип "не знаєш - не боїшся" в шитті мене супроводжує часто. Як тільки пару років тому я вперше купила швейну машинку (а вона на додачу виявилася дитячою, як я дізналась потім), пообіцяла знайомому пошити чотири піджаки на виступ. Без досвіду, без викрійок, без інструкцій. Ми пішли в секонд, знайшли піджак, який на ньому сидів добре (тільки рукави були короткі), я його розпорола і взялась плагіатити... Благо, то була команда КВН і вони свої обнови сприйняли стійко )). Навіть виступили в них пару разів.

З того часу я не пошила ще жодного чоловічого піджака, але і налякати мене кравецькими труднощами вже було важко :)) Гумор, сарказм, самоіронія - найкращі ліки для життя, яке через свої примхи вибиває часто із колії, змінює плани і далеко не завжди таке солодке, як цукерки "Ромашка" :))

P.S. Ось знайшла на просторах інтернету старі фото з моїм швейним дебютом - бежевими піджаками )))))) http://oleg-luzanov.wixsite.com/from-the-90-s/foto?lightbox=image5i4

Нед, 24/06/2018 - 20:37
автор: Зоя

Вау, Люда, так Ваш швейный стаж всего два года ???? Браво, храбрый портняжка !!!!! А что же будет лет так этак через пять-десять ? Появляйтесь по мере возможности на сайте со своими работами, с Вами интересно ! 

А вот Ваш швейный дебют просмотреть не получилось, сайт не открывается. Может просто добавите фоточку.....

Нед, 24/06/2018 - 22:28
автор: Люда

Ні, не 2 роки... трохи більше. А швачка з мене не дуже, бо шию я повільно і з великими інтервалами ))) Старатимусь відвідувати сайт як тілки буде можливість! Дуже приємне Ваше тепле і щире ставлення!!! 

(фото додам поряд з курткою)

Пон, 25/06/2018 - 10:40
автор: Зоя

Пиджаки "на уровне", понятно, почему ребята остались довольны )))))) А блондинка в джинсах - это ВЫ ? И еще по поводу медленного темпа в шитье - важна не скорость, а наслаждение от процесса и от полученного результата.... Это такой кайф, когда НЕ можешь НЕ шить !!!!!!

Пон, 25/06/2018 - 13:58
автор: Люда

Так, блондинка - це я. Колись я була і "під хлопчика" стрижена, і з асиметрією, і з каре, і руда, і темна, і навіть трошки рожевою походила. Зараз живу ,як пенсіонерка ))) Тільки і лишається, шо штопати )))

Нед, 24/06/2018 - 15:06
автор: Людмила Шимановська

Людо, після Зоїних слів я придивилась до Ваших фото не тільки через очечки, а ще й через лупу. Такі да, уважна Зоя має рацію. Особливо мені сподобався лук з сукнею з монетками. У Вашому віці я навіть приблизно нічого подібного  шити не вміла. Вчуся і зараз. Ще раз дякую за сайти.

 

Нед, 24/06/2018 - 15:45
автор: Люда

Ще раз дякую за добрі слова!!! Мені правда, аж ніяково )

Нед, 24/06/2018 - 18:58
автор: Тетяна Гарькава

Куртка просто пречудова! Вам вона дуже личить ,не сумнівайтесь! Я в такому захваті від Вашої .роботи! Я ось шила спідничку з кожзаму і страшенно з тканинкою намучілась,а Ви куртку пошили,та ще й с таким складним комірцем!Мабудь на форумі немає такої єкстремальної дівчини ,як Ви! Не боїтесь ні штучного хутра ,ні кожзаму! На польскому і на американському форумі я часта гостя ,а от на німецький не знала як потрапити ,дякую.Теж люблю роздивлятись ,що шиють інші майстрині

Нед, 24/06/2018 - 22:05
автор: Люда

Дякую за компліменти і за розуміння! )) 

Моя схильність до "екстриму" далі шиття не розповсюджується )))) Мабуть, це сублімація якась, бо загалом в житті я стала дуже порелякана останнім часом ))

Пон, 25/06/2018 - 10:28
автор: Марина

Люда, Вы молодчинка! Хватит себя недооценивать! Отличная куртка, мне очень понравилось! Я вот еще только мечтаю попробовать поработать с таким материалом и только потом рискнуть уже взяться за натуральную кожу. Дерзайте, у Вас отлично получается. А все "рыбки" и "вздутости" у именитых дизайнеров называется "новая трактовка", "современный взгляд" и "индивидуальность";)))) 

Пон, 25/06/2018 - 14:06
автор: Люда

Спасибі велике за підбадьорення! )))

А я Вам бажаю слухняної еко-шкіри і вдалих виробів з неї! Навіть і не сумніваюсь, що це Вам під силу! Судячи з розкішних суконь, які ви нам демонстрували, проект із шкіри має вийти бомбезний! Успіхів!

Втр, 26/06/2018 - 08:18
автор: Олена Рапова

Людо, дякую за ваш проект! Такі детальні розбори "польоту" такі ж цінні, як і гарна фотосесія ідеально пошитого виробу. Ваш жакет мені здається цілком вдалим і універсальним щодо поєднання. Виконано стільки складної роботи, на яку я б наважилася, коли у мене було ще мало досвіду і я не знала, як це складно) З інструкціями Бурда завжди усе виходить добре, але потім я розумію, щоб іще раз виконати обшивні петлі в рамку я добряче подумаю)))

Тим паче, я досі не шила речі зі штучної або натуральної шкіри. Це взагалі щось надзвичайне. Дорогу подолає той, хто йде, як то кажуть) Ви молодець і неймовірно цікавий автор - зачитаєшся) Дякую за корисну інформацію і гарний настрій!

Втр, 26/06/2018 - 12:45
автор: Люда

Дякую, Олено, за схвальний відгук на проект і позитивне ставлення до мене! Надзвичайно приємно і цінно!

Я вперше вирішила спробувати петлі в рамку (дарма, що їх не було в інструкції )))) і не загострювала на них увагу в описі, бо дались вони мені відносно нормально - очевидний плюс дермантину в тому, що він не торочиться. Незручності були тоді, коли я зрозуміла, що варто було петельки робити ДО стадії пришивання підборту ))) 

Тут дуже доброзичлива спільнота і Ви створюєте теплу атмосферу теж сповнену гарним настроєм! Приємно бути причетною і корисною ))

Втр, 26/06/2018 - 15:22
автор: Анна

Ого! ОГО! ))))) Люда, яка яскрава робота))) І образом, і тканиною з пошиттям, і текстами!

Втр, 26/06/2018 - 16:07
автор: Люда

Анна! Дякую велике! ))

Срд, 27/06/2018 - 16:50
автор: Лорка

Людо, перекажіть, будь ласка, своїй мамі, що у неї дуже талановита дочка! Не тільки в шитті, а і в написанні. І те, що мама називає ахінєєю, приносить тим, хто це читає, посмішку і гарний настрій!
Дякую Вам дуже!!! Давно я так не сміялася!))

А куртка дуже гарна! 

 

Срд, 27/06/2018 - 22:04
автор: Люда

Мама цінує мої таланти: їй подобається коли я шию, коли розважаю її своєю балаканиною, але найбільше вона любить, коли я ліплю вареники... А поки я шила цю куртку, стільки вареників не побачило цей світ! )))))

Спасибі! Мене дуже тішать Ваші теплі відгуки! ))

Суб, 07/07/2018 - 18:14
автор: роса-на-траві *Світлана*

Людо, опис супер, правда, гадаю, що пошиття не було таким захоплюючим, але дійсно, досвід вже маєш. В жакеті дуже подобається і матеріал, і комір. Єдина зміна, на мою думку, це довжина - тобі краще було б в коротшому жакеті. 

Суб, 07/07/2018 - 19:08
автор: Люда

Ой, дякую! ))) Добре, що мозок має властивості забувати і з часом періодичні скиглення і тупання ногами викликають більше посмішку ))

Може і справді варто було б зменшити трохи... тільки якось абсолютно не хочеться його ковиряти )))

Нед, 08/07/2018 - 18:01
автор: роса-на-траві *Світлана*

Люда, не треба пороти (цей матеріал залишає пробої від голок). Якщо тільки пошити інший жакет, вже короткий. Я просто бачу тебе у довгій сукні і цьому жакеті до талії. Добре, що ти вже його пошила, так як я вагалась зменшувати мені викрійку, чи так залишити (бачиш, твій досвіт знадобився). А тепер точно знаю, що треба коректувати.

 

Нед, 08/07/2018 - 22:17
автор: Люда

Рада, що пост виявився корисним )) В мене зріст 163. Може, для вищих корекція не дуже потрібна. 

Пон, 16/07/2018 - 15:54
автор: Svitlana

Людо, приголомшувати - то величезна праця! :) А ми всі знову приголомшені. Обсяг робіт, складність проекту (через блискавичну тканинку, про яку тепер буду пам'ятати все своє життя) та прекрасний комір, котрий так чудово лежить... А текст опису знову піднімає настрій незважаючи на труднощі по суті. Дякую :)

Пон, 16/07/2018 - 22:20
автор: Люда

Це Вам дякую! )) Я абсолютно не сподівалася на такі чудові відгуки! )) Досі трохи збентежена )

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блузка з баскою і сорочковим коміром

Скільки жіночої грації і шляхетності в блузці з сорочковим коміром, наскрізнию потайною застібкою...

33.50грн.

Зараз переглядають

Брюки просторого силуету на еластичному поясі

Просторі штани на еластичному поясі, з кишенями, манжетами знизу штанин і без застібки нагадують...

33.50грн.

Сукня із завищеною талією

Елегантне плаття із суцільнокроєними рукавами і зборками уздовж високої талії...

33.50грн.