Такі пухнасті, м’які та милі, ми навчимо вас, як власноруч зробити помпони. Ось побачите нічого важкого, у цьому не має! До речі, вони також, можуть бути й кумедною іграшкою, якщо зробити їх трохи більшими.

Робимо помпони

Вам знадобляться: картон, склянка, кришка з пластикової пляшки, олівець, пряжа, ножиці.


Робимо шаблон з картону

Для цього беремо склянку, креслимо два кола на картоні. А для внутрішнього кола ми візьмемо кришку з пластикової пляшки. Креслимо в центрі маленьке коло. Тепер вирізаємо обидва кільця. Ми вирізали два шаблони і тепер складаємо їх один на другий. Далі беремо пряжу, відмотуємо довгий кінець. Так як ми не зможемо протягнути моток через такий отвір, тому зробимо інакше. Ми протягуємо через отвір довгий кінець пряжі і починаємо намотувати нитку на обидва шаблони. Коли нитка закінчуються, ми зрізаємо цю нитку. Обидва кінці залишаємо. Ми підрівняємо їх в самому кінці.


Намотуємо відрізок

Чим більше буде витків, тим пухнастішим вийде помпон. Після того, як ми повністю обмотали шаблони пряжею, починаємо розрізати нитки вздовж краю шаблона, ось так, по колу. Готово.


Роз’єднуємо обидва шаблони

Між ними ми просовуємо нитку, яка буде тримати помпон. Нитку туго зав’язуємо. Можна обмотати її ще декілька разів для надійності. Думаю, так буде досить. Тепер знімаємо картонні шаблони, обережно прокручуючи. Довші кінці ниток, які ми залишали під час намотування, підрівнюємо. Наш помпон готовий.


Подобається  1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Пон, 20/02/2017 - 10:45
автор: Олена Рапова

Чудовий МК! Згодиться для шапки своїми руками зі старого пуловера, про яку ми розповідали тут https://burdastyle.ua/masterclasses/nova-shapka-rukavyci-i-snud-zi-starogo-pulovera/

Цей блок не удаляти.

Сукня з фігурною планкою на талії

Коли сонце припікає все сильніше, вас виручить приталене плаття з короткими рукавчиками,...

33.50грн.

Блузка з рукавами-крильцями

Батистова блузка з великими рукавами-крильцями подарує вам відчуття польоту... Зав'язка в кулісці...

33.50грн.