0

Burda та Cher Nika оголошують конкурс на кращий street look

Це fashion проект нового формату для тих, хто хоче розвиватись у сфері моди. Початківці стилісти, блогери, молоді дизайнери та усі, хто просто не уявляє як можна вдягати жахливі речі, беріть участь!

 

Конкурс буде проведений в Instagram з 12.10 по 14.11. Все що потрібно - підписатись на @burdastyle.ukraine і @cher_nika.boutique, розмістити свій найкращий look та поставити правильні хештеги!

 

Переможець конкурсу буде запрошений до редакції Burda International у Києві на зустріч із креативним директором  Cher Nika Boutique- Сергієм Черкасом 16.11.

 

Протягом години з 16:00 до 17:00 ви незабутньо проведете час, отримаєте професійну консультацію стиліста та детальний коментар до своїх fashion references. Тож, давайте знайдемо свою ікону стилю!

 

 

Cher Nika Boutique - український бренд жіночого одягу, заснований в 2006 році креативним директором Сергієм Черкасом. Втілюючи ескізи в реальність, Cher Nika дарує сучасній дівчині жіночність, розкіш і грацію, а відмінний пошив та якісні тканини становлять незмінну основу бренду.

 

Правила:

 

1.      Зробити фото свого найстильнішого street look, або знайти фото, яке не було опубліковане раніше.

 

2.      Розмістити цей streetlook у себе на сторінці в Instagram в період з 12.10 по 14.11

 

3.      На фото позначити @burdastyle.ukraine і @cher_nika.boutique

 

4.      В описі поставити хештеги #burdastyleukraine, #chernikaboutique, #модацепристрасть

 

5.      Зробити опис в стилі «власний коментар з точки зору стиліста», в якому розкажіть, чому обрали саме таку кольорову палітру, за яким принципом підбирали аксесуари і таке інше…

 

 

Загальні правила

 

1. У конкурсах і розіграшах від BurdaStyle.ua, які проводяться в наших соціальних мережах (Facebook, Вконтакте, Google+, Instagram, Pinterest) та на сайті, можуть брати участь усі користувачі мережі інтернет.

 

2. Ми залишаємо за собою право відмовити в участі в наших конкурсах і акціях тим користувачам, які здадуться нам підозрілими. Тобто, тим акаунтам, у яких в стрічці більше шейрів участей в акціях, ніж власних постів; тим акаунтам, які не містять жодного запису і т.д.

 

3. Всі учасники зобов'язані виконати дії чи вимоги умов конкурсу. Учасник, який не виконав хоча б одну умову з правил конкурсу, в розіграшах призів участь не приймає.

 

4. Визначення переможця здійснюється відповідно до правил кожного конкретного конкурсу.

 

5. Ми будемо раді отримати від переможців акцій задоволене фото — для того, щоб всі могли бачити переможців і бути впевненими у правдивості і реальності наших розіграшів.

 

6. Будьте уважні, якщо переможець розіграшу не зв'яжеться з адміністрацією протягом дня оголошення результатів,  ми маємо право обрати наступного переможця.
1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Цікавий конкурс))) 

Хіт продажу