Burda та Cher Nika оголошують конкурс на кращий street look

Це fashion проект нового формату для тих, хто хоче розвиватись у сфері моди. Початківці стилісти, блогери, молоді дизайнери та усі, хто просто не уявляє як можна вдягати жахливі речі, беріть участь!

 

Конкурс буде проведений в Instagram з 12.10 по 14.11. Все що потрібно - підписатись на @burdastyle.ukraine і @cher_nika.boutique, розмістити свій найкращий look та поставити правильні хештеги!

 

Переможець конкурсу буде запрошений до редакції Burda International у Києві на зустріч із креативним директором  Cher Nika Boutique- Сергієм Черкасом 16.11.

 

Протягом години з 16:00 до 17:00 ви незабутньо проведете час, отримаєте професійну консультацію стиліста та детальний коментар до своїх fashion references. Тож, давайте знайдемо свою ікону стилю!

 

 

Cher Nika Boutique - український бренд жіночого одягу, заснований в 2006 році креативним директором Сергієм Черкасом. Втілюючи ескізи в реальність, Cher Nika дарує сучасній дівчині жіночність, розкіш і грацію, а відмінний пошив та якісні тканини становлять незмінну основу бренду.

 

Правила:

 

1.      Зробити фото свого найстильнішого street look, або знайти фото, яке не було опубліковане раніше.

 

2.      Розмістити цей streetlook у себе на сторінці в Instagram в період з 12.10 по 14.11

 

3.      На фото позначити @burdastyle.ukraine і @cher_nika.boutique

 

4.      В описі поставити хештеги #burdastyleukraine, #chernikaboutique, #модацепристрасть

 

5.      Зробити опис в стилі «власний коментар з точки зору стиліста», в якому розкажіть, чому обрали саме таку кольорову палітру, за яким принципом підбирали аксесуари і таке інше…

 

 

Загальні правила

 

1. У конкурсах і розіграшах від BurdaStyle.ua, які проводяться в наших соціальних мережах (Facebook, Вконтакте, Google+, Instagram, Pinterest) та на сайті, можуть брати участь усі користувачі мережі інтернет.

 

2. Ми залишаємо за собою право відмовити в участі в наших конкурсах і акціях тим користувачам, які здадуться нам підозрілими. Тобто, тим акаунтам, у яких в стрічці більше шейрів участей в акціях, ніж власних постів; тим акаунтам, які не містять жодного запису і т.д.

 

3. Всі учасники зобов'язані виконати дії чи вимоги умов конкурсу. Учасник, який не виконав хоча б одну умову з правил конкурсу, в розіграшах призів участь не приймає.

 

4. Визначення переможця здійснюється відповідно до правил кожного конкретного конкурсу.

 

5. Ми будемо раді отримати від переможців акцій задоволене фото — для того, щоб всі могли бачити переможців і бути впевненими у правдивості і реальності наших розіграшів.

 

6. Будьте уважні, якщо переможець розіграшу не зв'яжеться з адміністрацією протягом дня оголошення результатів,  ми маємо право обрати наступного переможця.
1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Цікавий конкурс))) 

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Куртка муслиновая на пуговицах

Чтобы защититься от палящих солнечных лучей или прохладного ветерка, ребятишкам наверняка...

49.95грн.

Зараз переглядають

Пуловер із видовженою спинкою

Тонкий пуловер з ажурним візерунком, V-подібним вирізом на переді і спинці, боковими розрізами...

33.50грн.

Шорти на еластичному поясі

Щоб цілими днями бавитися на пляжі, юним серфінгістам нічого не потрібно, окрім вільної майки і...

33.50грн.