0

День в’язання в Києві 2016

Кожну другу суботу червня у світі відзначають День в’язання на публіці (World Wide Knit in Public Day). Цього року 11 червня свято відбудеться і в Києві в парку Пушкіна.

 

Ідея святкувати таке незвичне свято виникла у француженки Даніель Ландес, яка сама є великою прихильницею в’язання. Це були невеличкі зустрічі на природі для тих, кому цікава тема в’язання, бажаючі зустрічалися з матеріалами десь на природі, та за веселим спілкуванням займалися спільною улюбленою справою. Але досить швидко цю ідею підхопили в’язальниці в інших країнах і от тепер кожного року вони зустрічаються у громадських місцях, щоб в'язати і насолоджуватися спілкуванням один з одним.

 

Також чудовою традицією стало проводити в рамках цього дня благодійні заходи, так наприклад у Києві на Дні В’язання відбудеться конкурс в’язання на час, і всі зв’язані речі будуть передані Будинку малят у місті Кременчуг. До речі, всі бажаючі мають можливість долучитися до благодійної ініціативи, для цього треба заздалегідь нав’язати вовняні клаптики з нової доброї пряжі і принести їх на свято – прямо там майстрині зшиють їх в цвітасті ковдри для малят.

 

Організатори свята сподіваються започаткувати гарну традицію проведення Дня в’язання в Україні, щоб в цей день майстри цієї справи мали можливість зустрітися та провести гарно час в колі однодумців. Також в цей день гостям свята будуть запропоновані творчі майстер-класи, фотозона та ярмарок в’язаних речей.

 

Отже День В’язання це чудова можливість провести день на природі з користю і цікаво, побачити в одному місці людей, які захоплені однією улюбленою справою, відчути неймовірний запал в конкурсі майстрів в’язання та насолодитися приємним спілкуванням. Беріть з собою сім’ю, інструменти та матеріали для в’язання, ковдри та приходьте на чудове свято День В’язання!

 

Розклад майстер-класів, деталі та інше можно подивитися на сторінці свята у фейсбук.

 
1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Обов'язково піду!!!

Хіт продажу