0

Готовий одяг від BurdaStyle

Вітаємо!
Нам дуже важлива ваша думка! Пропонуємо взяти участь у нашому опитуванні:

чи цікавить вас можливість купити готовий одяг, представлений у журналах BURDA?


Ми плануємо залучити молодих дизайнерів для пошиття одягу по моделях з журналу. Тобто, ви перегорнули сторінки журналу, побачили модель, яку б хотіли одягнути, але не маєте часу, щоб пошити. Якщо біля цієї моделі вказана ціна та написано, як замовити, купуєте обрану модель. Через кілька днів одягаєте нову сукню!

 
5
Поділитись:
+ коментувати

5 Коментарів

Власне, я проти. Адже в такому випадку моделі, які фактично претендують на ексклюзивніть, стають таким собі масс-маркетом. Уже мала можливість зустріти у магазинах деякі найпопулярніші моделі, відшиті по лекалам журналу. Потім не стало бажання шити і собі такі. 

Хоча розумію, що опитування має лише формальний характер.

Добрий день, Катерино. Дякую, що висловили свою думку. Кожен відгук дуже цінний. Маєте рацію, на жаль, є підприємці, що використовують моделі Burda на власний розсуд і без нашої згоди. Але, якщо споживачі купують готовий одяг, пошитий по наших моделях, то прийшов час дізнатися думку з цього приводу через опитування. Можу Вас завірити, що масового пошиву по моделях Burda не планується. Та й, напевне, Ви самі знаєте, що та сама сукня, пошита з різних тканин, має зовсім різний вигляд. Ми зараз це спостерігаємо на Швейному Марафоні. За однією викрійкою учасниці шиють бомбер, але ж які вони всі різні.

Олено, добрий день! Дякую за відповідь!

Ви праві, якщо це якісь класичні або базові моделі - безперечно. Проте, якщо модель має якісь виражені дизайнерські особливості, то зустрічати "клони" на кожній десятій жінці не дуже приємно, хоч і у іншому кольорі.

Добрый день! Лично меня бы такой вариант не заинтересовал, так как для меня интересен сам процесс пошива, и сейчас даже трудно представить чтобы я кому-то заказывала индивидуальный пошив)) А если учитывать фактор времени, что нужна срочно вещь, а нет времени на пошив, то проще пойти по магазинам. 

Добрый день! С одной стороны ничего плохого не вижу:) -  в смысле, как я поняла из описания, предлагается своего рода дополнительная услуга от журнала по пошиву! и отшиваться впрок вещи не будут. Другими словами - помощь в поиске исполнителя для тех кто не шьёт либо не имеет такой возможности в данный момент. А сам человек бы пошил вещь или на заказ - не менят собственно ничего - ателье с инд.пошивом и так практикуют такое с журналом. И так есть топовые очень яркие запоминающиеся, узнаваемые на улице модели и топовые базовые - и без такой услуги. Когда "дизайнеры" полностью "цитируют" Burda и др. под своими вывесками - конечно другая история.

С другой стороны, если речь идёт о тенденции тяготеющей к fast fashion и т.п. анти-эко проявлениям - это мне не по душе. 

Но посыл и порыв я сейчас здесь вижу заботливый, тёплый, благородный! :)

Хіт продажу