Хочу в журнал: переможець червня

Судячи із великої кількості робіт на фото форумі, травень видався дуже творчим. Здається, жодного дня наших майстринь не полишало натхенення, тому робіт, представлених для участі у конкурсі, набралось чимало.

 

 

 

"Улюблена сукня" викликала захоплення у багатьох форумчанок. Це перший проект Наталії Заїки, що з'явився на Burdastyle.ua. Ми ввжаємо справедливим обрати цю роботу переможцем у конкурсі. Ви зможете побачити  її на сторінках червневого випуску.

 

 

Окрім того, ми хочемо відзначити ще декількох фаворитів.

 

 

"Біла сукня" Надії - сама ніжність!  Не дивно,  модель створена по викрійці весільної сукні.  Не будемо приховувати, що ця сукня дуже личить своїй власниці і є однією із найяскравіших робіт.

 

 

 

Тема ретро в одязі завжди володіє вишуканим шармом,  як і лаконічна сукня Світлани. Робота сподобалась нам не лише своїм виконанням, а ще і за композицією, в тім невистачає більш детального опису для перемоги у конкурсі.

 

 

 

Цитуючи коментар на форумі, ця сукня і справді "бомба". Ми не можемо не відзначити такий сміливий підхід по вибору тканини та кольоровим комбінаціям. Тому "сукня в стилі колор-блокінг" Ірини одна із цікавих робіт на фото форумі цього місяця.

 

 

 

 

 
4
Поділитись:
+ коментувати

4 Коментарі

Я счастлива увидеть свою работу в фаворитах!!!! Благодарю организаторов конкурса за такую потрясающую возможность проявить таланты каждого из нас!!! Очень хочется надеяться, что конкурс продлят и на следующие месяца. Это огромный стимул для нас совершенствовать свои навыки, делать большие и лучшие результаты с любимым журналом Burda!!! Наталья, примите мои поздравления с победой!!!

А що конкурс продовжуватись не буде?! О, як жаль, я вже звикла до цих неймовірних змагань.;) Стільки нових форумчанок з'явилось зв своіми оригінальними виробами. Дуже класний конкурс !!! Хочу ще! (Сподіваюсь - я не одна:)

Честно говоря, не поняла выбора редакции. Я участия не принимала, но с большим интересом следила за конкурсом и болела за некоторых. Мне кажется, что то же платье колор-блокинг, отмеченное вами, более креативное и куда лучше подходит для модного издания. Почему бы не добавить предварительное зрительское голосование, а редакция, на своё усмотрение, выбирала бы из нескольких фаворитов.

Наташа, классная идея. У меня тоже были свои фавориты. В первый раз я болела за Надежду, а во - второй - за Ирину с вышеупомянутым платьем колор-блокинг. А выиграли какие- то случайные авторы, которые как быстро пришли, с такой же молнееностной скоростью и пропали с ФФ. ;(

Хіт продажу

Сукня-сорочка з пишною спідницею

Блузки з баскою і сукня сорочкового крою з пишною спідницею. ...

54.9 грн.

Зараз переглядають

Шорти з боковими кишенями

Дітлахи будуть у захваті і від візерунчастих шортиків з боковими і задніми кишеньками, в яких...

49.9 грн.

Блузка сорочкового крою з пишною баскою

Блузки з баскою і сукня сорочкового крою з пишною спідницею. ...

54.9 грн.