0
Акція 1+1=3

Конкурс молодих дизайнерів одягу New Fashion Zone 2017

У Києві 21 вересня на території ТЦ Променада Центр відбудеться фінал міжнародного конкурсу молодих дизайнерів одягу New Fashion Zone. Це соціальний проект для розвитку і просування молодих дизайнерів в Україні.

 

Конкурс є центром розвитку молодих дизайнерів і дає можливість усім учасникам платформи обмінятися досвідом, придбати нові знання і продемонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди. Участь може взяти кожен, у кого є яскраві і продумані ідеї, величезне бажання рости і розвиватися.Фінал конкурсу націлений на визначення переможців в 6 номінаціях дизайну - casual, вечірня мода, арт-костюм, чоловіча мода, ділова і дитяча мода, які отримають можливість комплексного розвитку свого бренду за безпосередньої підтримки представників advisory-board і партнерів заходу. Переможці конкурсу зможуть відшити свою колекцію з подальшою її реалізацією в столичних концепт-сторах і інтернет-магазинах. Крім цього, фіналістам надається піар-супровід і консалтинг по бренд-менеджменту від провідних фахівців індустрії.

 


Колекції учасників оцінюються компетентним журі, в складі якого ключові особистості індустрії і професіонали своєї галузі - дизайнери, баєри, стилісти, редактори, фешн-блогери, інвестори. Над іміджем учасників заходу працюють професійні майстри французької мережі салонів краси Jean Louis David.

 


На майбутній етап кастингу організатори зібрали гідний склад експертів, який буде давати заключну оцінку кожному учаснику конкурсу, серед них - Ольга Юр'єва (головний редактор Burda Style), Лаура Овакимян (співвласниця бутика WARDROBE Selected Clothes), Ладик Костандян (засновник простору Just In Space), В'ячеслав Дюденко (власник салонів «D2» , Фешн-директор школи «Дюденко Київ»), Галина Матвійчук (керуюча Corner Concept Store), Дар'я Фрейн (головний редактор і засновник інформаційного сайту - styler.com.ua), Наталія Логвин (PR-директор інтернет-магазину одягу та взуття « Модна Каста »), Наталя Луста (fashion-редактор Hochu.ua), Наталія Березенська (засновник FASHIONOLOGY і комунікаційного агентства FASHION-PR), Валентин Кармінський (засновник української fashion-фотографії), Рост Дикой (професійний шоппер, топ-стиліст) та інші. та інші.
0
Поділитись: