Конкурс для дизайнерок-початківців. Переможниця отримає премію!

 

Премія "Створено жінками"

19 жовтня в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулась презентація премії бізнес-леді «Створено жінками», започаткованої Франко-українською торгівельно-промисловою палатою (CCIFU) для підтримки жінок-підприємниць. У рамках премії було оголошено конкурс дизайнерок-початківців у сфері моделювання одягу.

 

Премія «Створено жінками» має на меті звернути увагу на важливість питань гендерної і соціальної нерівності між жінками та чоловіками. У  Франції 40% підприємств створюються або очолюються жінками. Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон надала статистику, яка показала: лише 20% підприємств – членів CCIFU очолюють жінки. В Україні серед зареєстрованих фізичних осіб-підприємців 50% жінок і 50% чоловіків, а от керівниками юридичних компаній є 70% чоловіків і 30% жінок. 

 

Директорка CCIFU Марі Брюан розповіла, що мета премії «Створено жінками» – «просувати жіноче підприємництво в Україні і показувати молодим українкам, які стають на шлях підприємництва, як до них інші зробили це, і що це цілком можливо». Почесним президентом журі премії бізнес-леді «Створено жінками» на пропозицію комітету бізнес-леді Французько-української торгово-промислової палати (CCIFU) згодилась стати Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

 

Кандидатки зможуть подати заяви на участь у премії з 22 жовтня до 25 січня 2019 року. Фінал відбудеться 14 березня 2019 року. Переможниця отримає 5-денну подорож до Парижа для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, менторинг проекту компаніями-партнерами конкурсу та безкоштовне членство в CCIFU протягом року.

 

Реєстраційний формуляр http://www.ccifu.com.ua/ua/premija-stvoreno-zhinkami/jak-vzjati-uchast/

Подача документів кандидатів за адресою businesswoman2019@ccifu.com.ua

 

 

Одним із фундаторів та активних учасників проекту стала Наталі Алькер – генеральний директор компанії «Данон». ТМ «Активіа», бренд-лідер компанії «Данон», виступила партнером конкурсу українських дизайнерок-початківців у сфері моделювання одягу.  Конкурс відбуватиметься у рамках соціального проекту – премії «Створено жінками». 

 

Заявки від дизайнерок прийматимуться з 29 жовтня 2018 року до 31 січня 2019 року. У лютому будуть обрані 5 найкращих, а фіналістка отримає грошовий приз у розмірі 100 000 гривень на розвиток власної справи.

 

Реєстраційний формуляр http://www.ccifu.com.ua/ua/premija-stvoreno-zhinkami/konkurs-dizainu-vid-tm-aktivia/

 
0
Поділитись:

Хіт продажу

Топ прямого крою з бантовою складкою

Щоб бантова складка, що йде по лінії середини переду прямого топа, не м'ялася в процесі носіння,...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня трикотажна з хвилястим вирізом горловини

Трикотажна сукня з куліскою на талії і вирізом горловини «водоспад». ...

44.90 грн.

Спідниця-олівець з драпірованою деталлю

Вузька спідниця з добре продуманими рельєфними швами спереду і ззаду якнайкраще підкреслює...

39.90 грн.