Міжнародна виставка «Рукоділля. Бізнес та хобі» 2019

 

19 жовтня 2019 року в дні роботи Міжнародної виставки «Рукоділля. Бізнес та хобі» і виставки ляльок «Модна лялька» відбувся фінал міжнародного конкурсу дизайну одягу та аксесуарів із дефіле.

 

У ролі моделей на конкурсному показі виступили самі дизайнери-учасники конкурсу і народні моделі. Дизайнерам була запропонована тема - "Моя чарівна Леді". За умовами конкурсу учасники підготували свою інтерпретацію образу Одрі Гепберн, героїні фільму "Моя чарівна Леді", якому в цьому році виповнилося 55 років.

 

 

 

У конкурсі взяли участь 26 майстрів-дизайнерів з України, Росії і Білорусії. Переможцями конкурсу за рішенням компетентного журі стали Ольга Крижановська в номінації «Майстер-колекція» і Ольга Мосс у номінації «Майстер-образ». Нагороду «Найкраща народна модель» присуджено Наталії Павлючок.

 

 

Медіакомпанія «Burda Україна» надає підтримку творчим проектам виставки. Всі учасники конкурсу дизайну одягу «Моя чарівна Леді» отримали подарунки від партнера виставки - журналу «Burda Style Ukraine».

 

У 2020 році ми знову запрошуємо всіх творчих людей на весняну виставку, яка відбудеться з 3 по 5 квітня 2020 року в Міжнародному виставковому центрі м. Київ.

 

 
0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Спідниця-олівець з воланом

Яскравий колір, імітація запаху, декоративні ґудзики і кокетливий волан наділяють спідницю...

33.50грн.

Зараз переглядають

Пуловер приталеного крою з декором

Додамо рокерської нотки у повсякденний гардероб! Кокетки і рукави пуловера виконані зі штучної...

33.50грн.

Спідниця довжини міді розкльошеного силуету

Спідниця міді розкльошеного силуету з запахом підкуповує цікавими накладними кишенями, які швидше...

62.95грн.