Новий сезон конкурсу #хочувжурнал

Так, так! Ось і дізнаємось, хто вже тримав у руках новий випуск Burda 7/2017. Звичайно, тоді для вас не буде новиною, що ми відкриваємо новий сезон конкурсу #хочувжурнал та запрошуємо вас взяти участь.

 

Готуємось до осені, оскільки роботи переможця будуть опубліковані у вересневому випуску Burda 9/2017. Все просто: протягом місяця потрібно придбати електронну викрійку на нашому сайті, пошити річ та завантажити свою роботу на фотофорум в період з 23.06.2017 по 11.08.2017.

 

Цього разу ми готуємо  особливу публікацію, бо, напевно,  Burda - єдиний глянцевий журнал, який не просто створює мрії своїх читачок, а й допомагає їх реалізовувати. За кожним пошитим вбранням ховається невеличка історія, і нам хочеться відкрити їх іншим, щоб  наша творча майстерня ставала ще більшою! 

 

Новий сезон конкурсу #хочувжурнал

 

Хто переможе

Звісно той, хто дотримається усіх правил та порад що до подання робіт. Це означає, що на форум потрібно завантажити гарні роботи процесу шиття, готових образів та опис свого проекту чи то з точки зору обробки кожної деталі, чи то просто надихаючу історію, а краще і те, і інше. 

 

Сюрприз

Публікація у вересневому випуску буде зовсім інакшою, аніж у попередніх сезонах конкурсу. Цілу сторінку ми присвятимо саме вашій творчості та роботі, презентованій на конкурс. Сподіваємось, цікавих проектів буде багато, хотілось би побачити яскраві принти, стильні образи, оригінальні моделі. Неважливо, маєте ви певний досвід чи лише починаєте шити, головне - те натхнення, з яким ви будете шити!

 

Доречі, деякі роботи, які стали фаворитами у минулих сезонах конкурсу, все ж таки з'явились у новому випуску Burda 7/2017. Які саме, ви зможете побачити під час прямого ефіру презентації журналу на нашій офіційній сторінці BurdaStyle Ukraine у Facebook 23.06.2017 о 16:00.
3
Поділитись:
+ коментувати

3 Коментарі

Птн, 23/06/2017 - 12:56
автор: Таня Зосімова

Ну, нарешті, як же я люблю цей конкурс!!! Це неймовірний шанс!!! (Я це точно знаю:) Із привеликим задоволенням знову прийму участь, адже це неймовірний проект!

Птн, 23/06/2017 - 23:35
автор: Yuliana Do Підлубна

Чудова новина!!! Знову даруєте нам всім шанс здійснити свою мрію!!!

Нед, 25/06/2017 - 21:20
автор: Дар'я

Дуже цікаво! Я тільки почала вчитись шиттю разом з вашим журналом, але може і в мене щось вийде :) Думаю, цей конкурс дасть нам змогу побачити багато шедеврів дівчаток-майстринь. Бажаю усім успіху! 

Цей блок не удаляти.

Напівпальто прямого крою з капюшоном

М'який драп, капюшон, накладні кишені XL, в яких можна гріти руки, - наше яскраве напівпальто...

33.50грн.

Сукня з рельєфними швами

Шовкова міні-сукня з рельєфними швами підкреслює граціозну фігуру 19-річної студентки...

33.50грн.