0

Odessa Fashion Day: модні покази 20-го ювілейного сезону

 

З 17 по 20 жовтня в Одесі проходив 20-й ювілейний сезон Odessa Fashion Day.

 

У день відкриття нового сезону відбулися покази відомих українських брендів: Luх та Ivan Fotesko. Стиль чоловічої колекції Luх – це упевненість в собі і деяка відокремленість від дійсності.

 

Luх 

 

У моделях Ivan Fotesko сміливо поєднується непоєднуване, при цьому не втрачаються гармонії кольорів, фактур і образу в цілому.

 

Ivan Fotesko

 

18 жовтня на головному подіумі сезону свої колекції продемонструвало чимало молодих дизайнерів: z v i z d e t s k a, Шить Prosto, Elen Sich, Gorsset, Elena Ellenidi, Gora Gala.

 

У створенні колекції  «Birds» від  z v i z d e t s k a застосована старовинна техніка ткацтва. Така рукотворна тканина наділена живою енергією.

 

z v i z d e t s k a

 

Нові форми в демісезонному одязі, ручне оздоблення, натуральні тканини, багатошаровість і незвичайні комбінації тканин - саме так дизайнери Шить Prosto бачать одяг майбутнього.

 

Шить Prosto

 

Головною ідеєю колекції молодого українського бренду Elen Sich є жіночність, дизайн одягу не має рамок у кольоровій гамі та фасонах.

 

Elen Sich

 

Натхненням для створення колекції Gorsset став традиційний український одяг, а саме: його функціональність, сакральність, символіка, яка обумовлена традиційним баченням світу українців, та його сучасна актуальність.

 

Gorsset

 

На інкрустацію кожного костюма від Elena Ellenidi знадобилося від трьох до п’яти тисяч дрібних каменів, не враховуючи великі пришивні. Колекція цього бренду прогресивна, ідейно та технологічно новаторська.

 

Elena Ellenidi

 

Галина Васеніна, творець і керівник бренду Gora Gala, вважає, що моді під силу змінити світ навколо нас і що сучасна людина зобов'язана не тільки брати у природи її ресурси, а й заповнювати, захищати ті ділянки, де цього потребує наша планета.

 

Gora Gala

 

19 жовтня були представлені колекції Dreams & Emotions, Пара Solo, ANN models for See Arsi, TernOva & Jennifer School, KASS.UA, Lyalya, ZVOLI, DIVchA, VLASNA, Mary de Saba, ManKevich.

 

Нова колекція бренду Dreams & Emotions під назвою "Living The Dream" створена для сучасних дітей та підлітків, які постійно перебувають у русі, навчаються нового та розвиваються разом із новітніми технологіями.

 

Dreams & Emotions

 

У модному шоу Пара Solo можна було побачити сукні для фільму-серіалу «Спадок», який знімався в Італії, Франції та Монако. Дизайнери побудували свою колекцію за принципом family look та у концепті змішаних показів, де участь беруть моделі різного зросту разом (дорослі, підлітки та менші).

 

Пара Solo

 

У сучасного покоління свої координати. Творчість, спорт, музика чи подорожі - їх об`єднує одне: жага нових знань та самовираження. Щоб у світі fashion був вірний орієнтир - ANN models for See Arsi позначили його на карті - меридіан Meridian See Arsi 17*AW 008 S*A в новій колекції.

 

ANN models for See Arsi

 

Молодий бренд TernOva & Jennifer School вдало поєднує сучасні тенденції, комфорт та якісні матеріали у створенні одягу для юного покоління.

 

TernOva & Jennifer School

 

Особлива увага дизайнера Богдана Касса приділяється художньому створенню деталей і їхній непересічній інтерпретації в усіх виробах. Філософія колекції будується на нескінченно доречній класиці і такому затребуваному здоровому способі життя.

 

KASS.UA

 

Максимально розкрити та передати таємничу та чарівну атмосферу нічного міста – такий основний задум колекції від Lyalya. Тому для створення образів основними були вибрані класичний чорний, срібний та золотий кольори, а також поєднані різні тканини і фактури, наприклад: блискучі, з люрексом, пайєтками, з металевою та глянцевою  поверхнею та інші.

 

Lyalya

 

Єлизавета Зволинська присвятила свою колекцію проблемі молодих людей, які ховають власне «я» під маскою штучної краси, аби уникнути осуду або цькування, захищаючи власну душу.

 

ZVOLI

 

Надихаючись енергетикою прадавньої української культури, її багатогранними проявами в одязі, вишивці, прикрасах, головних уборах, у розмаїтті традиційних українських орнаментів та архаїчних символів, у творчій студії DIVchA створюють сучасні колекції з етнічними мотивами.

 

DIVchA 

 

Витончений шик, розкішні матеріали, несподівані деталі – все це поєдналося у неймовірно жіночній колекції бренду VLASNA.

 

VLASNA

 

Війна і мир – вічні теми. Після війни завжди наступає мир, саме тому в колекції стилю «мілітарі» замість агресивних деталей додані елементи квітів, які несуть в собі мир. В кожній моделі вони проростають то з рукава, то з під накидки пробивають собі шлях. Так власний задум розкриває бренд Mary de Saba.

 

Mary de Saba

 

Назву колекції On-the-fence можна перекласти дослівно: на паркані. Фраза має значення в очікуванні, в нерішучості перед вибором, що дозволяє підкреслити ідею створення колекції ManKevich, а саме стан людей і країни.

 

ManKevich

 

20 жовтня, у день закриття, свої колекції презентували Andre Tan for AMAZONKA, In Hype Kids, Yaskrava, Tangel, JeiZER, MariGe, Meiher by Meiher, Leila, КОЛЛЕКТИВ & Annet.

 

В одязі з колекції Andre Tan for AMAZONKA діти сміливо можуть ходити в школу, на дні народження, грати в парку або опинитися в казковій країні, де кожен маленький гість може відчути себе чарівною принцесою або хоробрим лицарем.

 

Andre Tan for AMAZONKA

 

Кожна річ від In Hype Kids унікальна тим, що створює їх зовсім юний дизайнер Ксюша. Їй всього 10 років, але вона не боїться втілювати свої найсміливіші ідеї в життя!

 

In Hype Kids

 

Бренд одягу Yaskrava – це клуб життєлюбів та невиправних оптимістів. Чудові рішення в роботі з принтами, контраст чорного та білого у поєднанні з квітковим ансамблем піднімають настрій і додають неординарності образу.

 

Yaskrava 

 

Tangel - це сімейний бренд, заснований в 2019 році мамою і дочкою Мариною Петренко і Майєю Дячук. Основна кольорова гама колекції осінь-зима 2019 - глибокий чорний у поєднанні з яскравим жовтим, червоним i ніжно-білим кольором.

 

Tangel

 

Колекція чоловічого одягу «Шлях самурая» від JeiZER  вражає переосмисленням форми, натуральними матеріалами, справжніми як саме життя... Кольори, лінії та орнаменти ніби запозичені у самої природи.

 

JeiZER

 

Інспірацією нової колекції MariGe "Victorian" стала жінка, яка визнана законодавцем моди і великим політичним діячем - Королева Вікторія. Дизайнер передав мудрість, силу і жіночність в ідеї контрастності і протиріч ролей за допомогою шкіри, оксамиту, напівпрозорих тканин.

 

MariGe

 

Дизайнери бренду КОЛЛЕКТИВ & Annet перенесли внутрішню радість у створений одяг: «Образи з колекції можуть перетворитися на чудовий міський гардероб, такий собі streetstyle в яскравих фарбах. Тканини, які використовуються це — трикотаж, еко-шкіра, лак і коттон, доповнені в'язаними аксесуарами з вовни.»

 

КОЛЛЕКТИВ & Annet

 

Колекція «Spicy autumn» від Leila виконана в стилі «вишуканого конструктивізму» і залишає за собою шлейф витонченої елегантності.

 

Leila

 

Надія Мейхер супроводжувала показ власного бренду Meiher by Meiher чуттєвим вокалом та ліричними віршами.

 

Meiher by Meiher 

 

ФОТО : В’ячеслав Котляренко

 
0
Поділитись:

Хіт продажу