Перший анонс з технічними малюнками Burda 4/2017

Burda 4/2017 - випуск  із запахом моря! Це те саме відчуття, коли на вулиці тепло достатньо, щоб можна було експериментувати із образами, але не настільки жарко, що оптимальним одягом можна вважати лише купальний костюм. Пообіцяйте, що ви спробуєте поекспериментувати зі стилем, а новий випуск у цьому допоможе.

 

the seaside

Біленькі будиночки Санторіні та свіжий вітерець Егейського моря позбавлять надокучливих думок, а образи, створені стилістами Burda, так гармонійно поєднані із безтурботною атмосферою Середземномор'я, залишать яскравий спогад у сімейному альбомі.

 

Тут вдало обіграна тема тільника, що тримається у мust-have круїзного гардеробу ще з минулих сторіч, коли монархи вдягали своїх чад у матроски. Сучасності дитячим моделям додають трикотажні вставки у спортивному стилі з доповнюючих кольорів. Жіночність втілюють яскраві червоні кольори, що вдало контрастують із синіми черепичними дахами білих вапнякових будиночків та самим морем.

 

 

Для шиття цієї колекції дизайнери обрали віскозний креп, еластичне трикотажне полотно, бавовняну тканину, та круглов'язне полотно в резинку, трикотажне полотно з ворсованим внутрішнім боком, шовковий крепдешин, бавовняний поплін з принтом та поліестеровий креп.

 

 

 

Must have

Сasual колекція завжди кидає виклик буденній моді, схиляючись до міксу стилів та експериментів з тканинами.  Кожну модель можна взяти за основу та вдало  скомбінувати із повсякденними речами. В своїй практичності крій речей стовідсотково відповідатиме урбаністичному ритму життя.

 

 

Бохо, спорт, smart-casual обумовлюють використання бавовняного крепу, шовкового креп-сатину, бавовняного атласу, круглов'язного полотна в резинку, лаваблю з різними візерунками, батистового мереживного полотна, однотонного батисту, органзи та бавовняної жакардової тканини, двохлицьового трикотажного полотна хай-тек, бавовняної тканини піке з принтом, джинсової тканини тенсел та еластичного шовкового атласу.

 

 

Квітка пустелі

Посушливий вітер та гарячий пісок, обрані за натуру для зйомок, відсилають нас до атмосфери пристрасного африканського фольклору. Акцент зроблений на декор в самому крої речей: оздоблена плетінням горловина та декілька бретелей спагеті підкреслюють тендітність своєї власниці.

 

 

Полотно мадаполам з двобічною каймою та  поздовжнім візерунком, трикотажне полотно з елестаном, однотонна поліестерова тканина під "варений" шовк, віскозний лавабль використовуються в контексті етнічного стилю завдяки характерним африканським принтам.

 

 

Мрія Ботаніка

Яскраві однтонні матерії та полотна з флористичними принтами, просторі легкі силуети та сексуальні сукні-футляри задовольнять смак кожної модниці. Декорації, підібрані нашими фотографами, демонструють доречність моделей у будь-якій ситуацїї. Костюми, спідниці, сукні для офісу і для фантазійної прогулянки у ботанічний сад, а чому б ні?

 

 

Поліестровий крепдешин, блузочний поплін, жатий креп, однотонний креп-шифон, бавовняний атлас стретч, в'язане полотно з джутовими нитками, мадаполам стретч створюють необхідну форму моделей цієї колекції.

 

 

Також у друкованому виданні чекайте ексклюзивну модель комбінезону  від Олени Хошек!

 




16
Поділитись:
+ коментувати

16 Коментарів

Срд, 22/02/2017 - 18:19
автор: Svitlana

Burda, я тебе кохаю! :) Дякую для моделі для хлопчиків! Дуже вчасно та красиво. Такі вдалі поєднання в темі про морське узбережжя, я в захваті! 

Втр, 21/02/2017 - 19:08
автор: Таня Боровик

Мені сподобалось. "Бурда" завжди слідує модним європейським тенденціям. Підтвердженням тому є чарівна колекція в стилі бохо. Тематично, природньо виглядає колекція в стилі етно. Де б ще таких тканин гарних знайти?)) Одяг для плюсиків - чарівний та романтичний. Морська колекція - моя слабкість. Все вишукано-стримане, елегантне. Для мене особливо актуальними є моделі для хлопчаків. Саме те, що потрібно,.. і як вчасно! Чудовий анонс! На журнальчик вже чекаю.

Втр, 21/02/2017 - 19:10
автор: Ljudok

Я в захваті, особливо спортивними модельками...дуже чекаю на початок продажу цього номеру

Втр, 21/02/2017 - 21:23
автор: Мар"яна

Ну накінець!Я вже не могла дочекатись анонсу.Номер дуже цікавий,особливо-хлопчачі моделі.Правда,не можу зрозуміти:чому цілий рік-легкий одяг.Таке враження,що в нас круглорічно відпустки,моря ,а пальто нам тільки треба,щоб пилюку в шафі збирало....По-моєму,в Німців подібний клімат до нашого(українського).Не думаю,що вони зимою в бомберах ходять))Чому так мало верхнього одягу?

Втр, 21/02/2017 - 22:33
автор: Віккі Кагляк

Дуже гарний анонс і як завжди багато чого хочу)))Все таке яскраве і весняне,легке,повітряне і дихаюче.Гарний випуск,чекаю з нетерпінням))

Втр, 21/02/2017 - 22:40
автор: Tatiana

Хороший номер, радуют выкройки для мальчиков, еще хочется для мужчин видеть по чаще.

Срд, 22/02/2017 - 11:38
автор: Ірина

Третій місяць поспіль в журналах Бурда пляжна мода... (((

Я навіть з цікавості проглянула статтю про клімат в Германії. Загартовані там живуть дівчата, якщо ще у лютому при температурі до -5 градусів ходять в пляжних сукеньках! А може в них відпустка цілий рік, і вони проводять її у більш теплих краях?

Оскільки я відпочиваю лише 2 тижні на рік, зацікавили мене тільки плюсики, більш-менш елегантні речі на противагу черговому бомберу, сарафанчикам, тунічкам для звичайних розмірів. Сумно що багато речей з анонсу надто об’ємні, без акценту на талію.

 

Срд, 22/02/2017 - 16:12
автор: Sazare

Як на мене, все вірно: одяг на осінь-зиму шити починають з серпня і потрібні моделі з'являються в номерах з серпня-вересня. До літа, відповідно, готують одяг з лютого. Навіщо пальто в квітневому номері? 

Є дівчата, які шиють дуже швидко, але більша кількість якраз до літа цікаві модельки оберуть і пошиють.

Срд, 22/02/2017 - 23:25
автор: Мар"яна

Спеціально передивилась осінні журнали :знову бомбери,пальто одне оверсайз(мені такі не пасують)і одна дублянка,такогож оверсайз-розміру і плащики-типу довгі жакетики.Вибір-навіть не знаю ,що вибрати.....А ранньою весною .,коли вже снігу нема,але ще холодно- можна під тоненький жакетик,чи косуху-одіти плаття на бретелях(типу-нижня білизна).Не хочу бурчати,але попередні роки були номери більш вдалі....

Чтв, 23/02/2017 - 09:28
автор: Ірина

Вашу теорію легко перевірити, підрахувавши викрійки пальт, курток і плащів, опублікованих з серпня 2016 р.

Їх мало. Дуже мало.

При чому, це дуже жваво обговорюється на німецькому форумі, де читачі щось не в захваті від піжам під новорічну ялинку або для прогулянок зимовим містом.

Як на мене, 4 місяці для пошиву сарафанчика чи маєчки  (з лютого по червень) - це якось ну дуже ліниво. Ми всі шиємо, з огляду на обставини, із різною швидкістю, проте це вже здається мені виправданням щоб взагалі нічого не шити. 

Чтв, 23/02/2017 - 11:55
автор: Marianna Kalyna

Мені сподобався номер, особливо потішила наявність хлопчачих моделей. І сукня з переплетеним вирізом горловини - ну просто супер.

Чтв, 23/02/2017 - 12:01
автор: Marianna Kalyna

Чекаю на повний анонс.

Чтв, 23/02/2017 - 12:04
автор: Надія

Дві моделі для себе вже відмітила, - сукня та сорочка обов'язково з'являться в моєму гардеробі!))

Птн, 24/02/2017 - 11:42
автор: MaryPlot

Маю майже всі попередні журнали десь за 10 минулих років. І от вже десь 5 номерів поспіль не бачу в нових журналах чогось нового))) Всі нові моделі так чи інакше схожі на попередні з тих номерів що вже в мене є))) Маю на увазі базу викрійки, бо хто шиє той знає що це головне а деталі можна й самому додати або відняти... 

Моє враження - не вистачає різноманітності в моделях десь вже на протязі року апо півтора....

Срд, 01/03/2017 - 18:20
автор: taniа

Дівчата!Спеціально зайшла в "Викрійки - Пальта", таке розмаїття, і приталені і просторого крою, О-силуету, і з рельєфними швами, і цільнокроєна рукав, і з ластовицей, и реглан, із коміром и без. Яких тільки немає! Щось хочу, не знаю кого?

Втр, 14/03/2017 - 16:16
автор: Svitlana

До речі, Джордана Брюстер була помічена папарацці у напівкомбінезоні, який дуже схожий на модель з розділу MUST HAVE (або з номеру Burda 7/2016   https://burdastyle.ua/models/zhinocha-moda/kombinezony/napivkombinezon-i...):

...

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4311102/Jordana-Brewster-ru...

Цей блок не удаляти.

Сукня приталеного силуету зі знімним коміром

Усі погляди притягує великий подвійний комір, що за бажанням можна відстібнути. Варто...

27.95грн.

Комбінезон-корсаж із широкими брюками

Тут є над чим попрацювати: деталі верхньої частини комбінезона викроєні так, що смуги утворюють...

27.95грн.