Перший анонс з технічними малюнками BURDA 5/2017

Шерстяні кофтинки змінюються шовковими блузами, а отже це означає, що літо вже на порозі. Презентуємо сонячний травневий випуск з моделями для нового сезону.

 

Райська пташка

Натхненна кубинським колоритом колекція втілює філософію "chill out". Легкість в образах підкреслена ніжними тонкими тканинами: еластичним трикотажним полотном, бавовняним шовковим батистом, віскозним крепом, бавовною з еластаном, сітчастою тканиною з візерунком, віскозним полотном з еластаном.

 

Перший анонс з технічними малюнками BURDA 5/2017

 

Яскраві принти, утворені з міксу хижих та флористичних візерунків, мають екстраординарний вигляд. Варто приділити увагу розкрою тканини, щоб рапорт візерунку підкреслював структуру крою. Особливо цікавий вигляд це має на комбінезоні з ефектом запаху та на топі з асиметричною горловиною. В цих строкатих вбраннях із струмуючих тканин ви будете мати вигляд як розкішний екзотичний метелик.

 

Перший анонс з технічними малюнками BURDA 5/2017

 

Тонка справа

Наші дизайнери втілили ключові моменти офісного дресс-коду в літньому гардеробі. В цій колекції вирішена основна дилема комфорту та стилю. Для спекотних днів кожна жінка потребує зручного одягу, а от бізнес-леді не менше звертає увагу на стильний дизайн моделі. Оригінальні пояси, драпіровки та накладні кишені розбавляють стриманість ділового стилю.

 

Родзинка коллекції - сукня-футляр з ефектом багатошаровості. Передні деталі ліфу накладаються один на одний, а нижні краї лишаються не закріпленими. Посилити ефект тонкої талії допомагають подвійні виточки на спідниці.

 

Перший анонс з технічними малюнками BURDA 5/2017

 

Радимо звернути увагу на ультра-сучасний образ з брюками марлен і довгим жакетом в дусі 80-х. Також дизайнери додали ноток ретро в колекцію, поєднавши брюки та сукню з ефектом запаху.

 

Парусина та парусина стретч, двохлицьовий сорочковий поплін забезпечують необхідну форму та фактуру моделей, а жіночності до стилю додають шовковий креп, бавовняний атлас, шовк та шовковий трикотаж з еластаном.

 

Перший анонс з технічними малюнками BURDA 5/2017

 

Ніжний дотик

Змішана бавовняна тканина, віскозне трикотажне полотно з еластаном, в'язане трикотажне полотно в поперечну смужку для чоловічого анораку. Вишневий, річковий синій, небесно блакитний гармонічно поєднані в контрастній гамі колекції. Тонкий канат та смужки вводять морську тему, але цілісні образи мінімалістичні і не зобов'язливі.

 

Перший анонс з технічними малюнками BURDA 5/2017

 

Оскільки аксесуарів майже немає, акцент зроблений на взуття, класичні броги, мокасини, сандалі та кросівки демонструють нам різноплановість використання моделей колекції.

 

Перший анонс з технічними малюнками BURDA 5/2017

 

ПІД СОНЦЕМ АРІЗОНИ

Кожну з цих викрійок дуже розсудливо мати у своєму арсеналі. Якщо прислухатись до рекомендацій у підборі тканин, свій гардероб можна поповнити вдалими літніми речами, що стануть у пригоді цього сезону. 

 

Перший анонс з технічними малюнками BURDA 5/2017 

 

Для цієї колекції дизайнери використали бавовняний атлас, габардин, віскозний тенсел, шовковий креп та лавабль із поперечним візерунком для комбінезона.

 

Перший анонс з технічними малюнками BURDA 5/2017

 

ТРИМАЙ ХВИЛЮ

У травневому випуску нас порадує виключно хлопчача колекція. Куртка, шорти,  сорочка та навіть стильний сучасний рюкзак - основа гардеробу підлітка. Кожна модель проста та функціональна, що порадує мам та їх синів.

 

Перший анонс з технічними малюнками BURDA 5/2017

 




26
Поділитись:
+ коментувати

26 Коментарів

Втр, 28/03/2017 - 14:16
автор: Наталья Кумец

Нарешті дочекалася. Але  знову не знайшла  жодної моделі, яку захочу пошити. Все для відпустки,яка  навряд чи світить)

Птн, 31/03/2017 - 08:16
автор: Олена Рапова

Наталю, зверніть увагу на колекцію "Тонка справа", в ній одяг саме для офісу.

Втр, 28/03/2017 - 16:57
автор: Svitlana

Дуже сподобались сукня з ефектом запаху та блуза-сорочка зі стрічками біля шиї (для зав'язування). Окрема та величезна подяка за одяг для хлопчиків! Це просто скарб! Шорти, сорочки, рюкзак та куртка - дуже красиво та вчасно :) 

Втр, 28/03/2017 - 17:53
автор: Тетяна Гарькава

Номер-цукерочка!Можна вже навчитися купувати єленктронні викрійки . але для мене новий журнал в руках-це ж маленьке свято.Тільки купила , бігом до подруги , пити каву та обговарювати моделіОсобисто мені дуже сподобались штанці і блузочка з комірцем з зав,язками .А комбінезон який гарний!Тому чекаю з нетерпінням нового журналу!

Срд, 29/03/2017 - 09:08
автор: Тетяна

Чудовий номер.Гарні моделі.Обов*язково придбаю після декількох пропущених.

Срд, 29/03/2017 - 09:40
автор: Ольга

На жаль, для себе нічого нового не знайшла, можливо, через те, що вже давно шию виключно по Бурді. Але думаю, цей номер порадує модниць з розмірами+, для них тут просто очі розбігаються, як на мене.

Срд, 29/03/2017 - 10:01
автор: НАДІЯ

Номер просто бомбааааа! Майже все подобається)))) Для себе відзначила сукню на одне плече тришарову, блузу з воланом. І вже хочу шити сукню футляр, немає тех малюнка, але там щось цікаве, топ з пояском, спідниця з незрозумілими деталями спереду (я таке люблю) і спідниця з ефектом запАха (чи то може шорти) якраз те що треба до зручного взуття)))) Брюки марлен теж подобаються, може колись відважусь!

Срд, 29/03/2017 - 11:16
автор: Інна Кайстро

Порадовал меня майский номер журнала. Ахнула, увидев как много колоритных красок этим летом. Красивые модели для офиса (юка с необычными карманами, сарафан  с неординардным лифом в вверху), интересно посмотреть технические рисунки. Очень много интересного в моделях для полных, особенно заинтересовал комбинезон.

Срд, 29/03/2017 - 13:24
автор: Лорка

Анорак для чоловіків!!! Тепер вже мені не відкрутитися, бо син давно чекає такий подарунок від мами.)
Спідниці сподобалися всі! І офісна сукня заінтригувала. А на блузці з воланом, здається, рукав-реглан? Було б дуже круто, бо можна погратися з комбінуванням тканин. Номер чекаю з нетерпінням!

Срд, 29/03/2017 - 18:13
автор: Надія

.

Срд, 29/03/2017 - 18:14
автор: Надія

Дівчата, прочла усі коментарі, але чому ніхто не відмітив вільний жакет!?)) Як же він мені сподобався! На осінь він в мене буде! ;))

Чтв, 30/03/2017 - 15:30
автор: НАДІЯ

Жакет цікавий)))) А ніхто не відмітив, бо все гарне, очі розбігаються ;))))

Срд, 29/03/2017 - 18:52
автор: Тетяна

Прекрасний номер, чудовi моделi.

Срд, 29/03/2017 - 22:21
автор: Віккі Кагляк

Номер просто суперрр-очень понравились и модели для отдыха и для работы,глаза горят восхищением и все хочется сшить.Очень заинтриговало платье или костюм с оригинальным верхом из раздела Тонка справа и комплект из этого же раздела-платье с запахом и брючки,давно хочу себе такое,еще интересно щорты или юбка-шорты с запахом  из раздела Нижний дотик,струящиеся туники и сарафаны и многое другое...С нетерпением жду техи.Спасибо любимому журналу.

 

Чтв, 30/03/2017 - 10:04
автор: taniа

Да, номер суперовый, и для работы, и для города, и для отдыха много можно чего пошить. Плюсики отличные. За подростковые модели особая благодарность, давно их не было

Чтв, 30/03/2017 - 12:39
автор: MaryPlot

Гарний номер) Варто дочекатись! Є цікава сукня, спідниця, блуза)))

Чтв, 30/03/2017 - 14:28
автор: Діана Оганова

коли і як ви отримуєте журнал по почті?

Чтв, 30/03/2017 - 14:28
автор: Діана Оганова

коли і як ви отримуєте журнал по почті?

Чтв, 30/03/2017 - 15:32
автор: НАДІЯ

журнал весь час приходив в кінці місяця, трохи пізніше, ніж з'являвся у продажу, останні 2 номери прийшли в середині місяця.

Чтв, 30/03/2017 - 16:33
автор: Мар"яна

О!Справді чудовий номер.Але маю посилання на більш розгорнутий анонс,тому-ще у більшому захваті.

Птн, 31/03/2017 - 08:21
автор: Олена Рапова

Мар'яно, на даний момент анонс на нашому сайті найбільш розгорнутий, адже тільки у нас показані не тільки фотографії усіх моделей, а і майже всі технічні малюнки до них.

І я теж у повному захваті від цього номера:)

Хочеться пошити комплект з білої блузки і спідниці з великими кишенями. Досить оригінальний дизайн і "свіжа" довжина.

Також сподобалися блузки і спідниці із широкими зав'язками на талії. Здається мені, що їх можна зав'язувати хоч спереду, хоч ззаду.

Цікаві сукні - з двошаровим ліфом і ті, що із  запахом.

Для мене це однозначно один із найцікавіших номерів, які випустила нова команда німецької редакції.

Птн, 31/03/2017 - 08:23
автор: Олена Рапова

І колекція "плюс" просто розкішна.

Суб, 01/04/2017 - 10:34
автор: Дарья Литвиненко

И мне номер в целом понравился:). Очень захотелось блузочку с воланами и завязочкой! Поравился комбинезон! Для офиса? может быть, почему нет? может и решусь - очень понравился - не вижу препятствий! Ну и мальчуковое. Хороший номер!:)

Лена, просветите, пож-ста, когда начала работать новая команда? с какого номера? Честно, мне с 2013 года очень нравятся журналы - всё в модном тренде и интересно, редко были пропуски! До 2013 для меня был перерыв - мало что нравилось.:). Жаль, если "мою" команду поменяли...

Суб, 01/04/2017 - 13:25
автор: Олена Рапова

Дар'є, в 2013 німецьку редакцію журнала очолювала Дагмар Біллі. Але в 2016 вона залишила свою посаду. Тепер керівників двоє: Ребекка Дженнінгс і Анастасіос Вулгаріс. Вони і раніше працювали в команді Burdastyle. Трохи докладніше про них тут 

https://burdastyle.ua/news/kreatyvnyy-duet-zmina-redaktorskogo-skladu-ni...

Пон, 03/04/2017 - 21:18
автор: Олена

В цілому непоганий номер, дещо таки звернуло на себе увагу. Для мам хлопчиків, напевно, взагалі свято..

Срд, 05/04/2017 - 11:15
автор: Elena

Чудовий номер, який точно куплю. Мій фаворит 2017 року. Ще й приємний бонус - моделі для хдопчиків та чоловіків. Чекаю з нетерпінням, навіть тканини вже придбала саме для моделей цього номеру

Цей блок не удаляти.

Нічна сорочка

Поперечний шов з еластичною куліскою в ​​стилі ампір робить цю по-дівочому милу сорочку з...

27.95грн.

Жакет з широким коміром

Прямий велюровий жакет з видовженою лінією плечей, широкими коміром і лацканами доповнений поясом...

27.95грн.